Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μεγκυ ειναι μια νεαρη κοπελα με μακρυ ξανθο μαλλι , αρκετα γλυκο ομορφο προσωποΈρωτας με ωραια ματακια , κανονικο αναστημα , μεγαλα πεσμενα βυζια με μεγαλες ρωγες και κορμι με πιασηματα.Εχει εργαστει παλαιοτερα Φωκαιας 27β , Φωκαιας 24 , Φωκαιας 25β , Χωματιανου 11β.Δηλωνει οτι εχει καταγωγη απο την ''Τσεχια''! Ειχα διαβασει καποιες κριτικες και καποια σχολια για την κορασιδα , τα οποια ηταν αρνητικα , οποτε δεν περιμενα παπαδες μεσα στο δωματιο.Επειδη ομως μου αρεσε αρκετα εμφανισιακα , ειδικα το αγγελικο προσωπακι της , αποφασισα να περασω στο δωματιο.Αλλωστε τι ψυχη εχει ενα 20ρικο! Η ευγενικη τσατσα κλασσικα ειπε οτι η κοπελα ειναι καλη! Να ειναι καλα το ιντερνετ και το σαιτ απο το οποιο ενημερωνομαστε! Η τσατσα ανηγγειλε σταση 69 και ελευθερο στοματικο.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα και αρχισα να βλεπω την τσοντα στην τηλεοραση.

Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Μεγκυ.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο χωρις να της το ζητησω εγω.Ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα μεγαλα πεσμενα βυζακια της.Η αληθεια ειναι οτι μυριζαν λιγο! Γαμωτο! Μαλλον την εχυσε καποιος πανω στα βυζια και αυτη δεν εκανε μπανιο! Ξαπλωσα για να με περιποιηθει η κοπελα.Αυτη αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Κατεβηκε λιγο πιο κατω και μου εγλυψε την κοιλια μου.Δυστυχως ολα αυτα δεν διηρκησαν μεγαλο χρονικο διαστημα.Με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο και μετα την αρνητικη μου απαντηση μου περασε το προφυλακτικο.Δεν ειναι να κανουμε καθε μερα και με ολες ελευθερο στοματικο! Αυτη ξεκινησε μια τελειως αδιαφορη πιπα.Μου εγλυφε αργα μονο το κεφαλι της πουτσας.Το εκανε αγαρμπα και με πονουσε! Της ειπα να ειναι πιο προσεκτικη! Αυτη συνεχισε πιο μαλακα αλλα παλι με πονουσε λιγο.Δεν το εχει καθολου στην πιπα! Μηδεν στα δεκα! Δεν μου προσεφερε καθολου ηδονη στην πιπα! Μπαλακια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Ο στοματικος της ερωτας ηταν μικρης διαρκειας!

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε το κυριως μενου.Σταση 69 δεν ειχα ορεξη να κανω με την συγκεκριμενη.Ασε που ειχε βαλει και ενα κιλο κρεμα στο μουνι! Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο.Αυτη με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της.Δεν ενιωθα και πολλα πραγματα.Μετα απο μερικα λεπτα γαμησιου με ρωτησε γιατι δεν εχω τελειωσει ακομα! Δεν πρεπει να ημουν ουτε 10 λεπτα στο δωματιο! Να πω την αληθεια το ειπε με πολυ ευγενικο και γλυκο τροπο , που δεν ειχα ορεξη να την κραξω! Το αφησε ομως το υπονοουμενο , σαν να σου λεει φιλε μην το ξημερωσουμε! Επειδη θα αργουσα να τελειωσω στο ιεραποστολικο , βγηκα απο μεσα της για να αλλαξουμε σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο με καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Σηκωσα τα ποδια μου πανω απο τα κωλομερια της και αρχισα να την γαμαω σε πιο αυξημενους ρυθμους.Το καλο ειναι οτι το δωματιο εχει δυο καθρεπτες.Ενα στα δεξια μας και ενα ακριβως μπροστα μας.Της ειπα να με κοιταει απο τον καθρεπτη.Την εχυνα και κοιταζομασταν καταματα απο τον μπροστινο καθρεπτη.Την ειχα πιασει απο τα μαλλια και εχυνα ταυτοχρονα.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Μετα η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε λιγο social time.Σε ερωτηση μου αν ειναι Ρουμανα , απαντησε αρνητικα , λεγοντας οτι ειναι Τσεχα! Δεν μπηκα στον κοπο να την ρωτησω ποια ειναι η πρωτευουσα της Τσεχιας! Τελος παντων , απο οπου θελει ας ειναι η καθε κοπελα , αρκει να μην ντρεπεται για την καταγωγη της και να ειναι καλη στο δωματιο.Η κοπελα με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μεγκυ ειναι μια αξιολογη εμφανισιακα γυναικα για τα προσωπικα μου γουστα.Ενταξει δεν εχει και το καλυτερο σωμα αλλα δεν εχει κατι το αντιαισθητικο.Στα αρνητικα ειναι οτι κανει μικρης διαρκειας προκαταρκτικα , κανει αδιαφορη και μικρης διαρκειας πιπα.Επισης εθιξε μια φορα το θεμα χρονου , βεβαια με διπλωματικο και ευγενικο τροπο.Στα θετικα ειναι οτι ειναι μια ευγενικη , χαμογελαστη κοπελα που ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Δεν ειναι δηλαδη ξινη ιεροδουλη και δεν εχει τουπε στυλακι.Αποπνεει μια θετικη ενεργεια.Επισης ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Εσεις βαλτε τα ολα αυτα σε μια ζυγαρια , τα θετικα και τα αρνητικα , και αποφασιστε αν αξιζει να την τιμησετε.Παντως πιστευω δεν εχει να προσφερει κατι στους εμπειρους πορνους , που αναζητανε συμμετοχη και καλες υπηρεσιες.Ειναι δηλαδη μονο για να πεταξετε γρηγορα τα χοντρα! Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε!Δυσκολευτηκα λιγο στην επιλογη του πορνοτιτλου! Ελπιζω να σας βοηθησα!






Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Μέγκυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού