Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαριάνα είναι οπως την ξερετε , ψηλη με ωραια κολαρα Γλώσσα. Εγώ δευτερη φορα εμπενα στο μουρδελο της. Την πρωτη φορα ειχα μπει πριν ενα δυο χρονια με την Βικη που ναι μεν εχει πουτσο και μαλιστα μακρυ Γλώσσα, αλλα δεν τησ σηκωθηκε για να με γαμισει Λύπη. παντως μου το ειχε πει απο την αρχη οτι μπορουσε και να μην της σηκονόνταν .
Λοιπον πολυ γαματο το δωμάτιο , με ασπρα σατεν σεντονια και στην τηλεοραση ενας ψολαρας αραπης να γαμάει μια λευκη ωραια γκομενα. Μαζι μου είχα το στραπ-ον μου, ενα Ντοκ τζονσον 15 εκατοστων. Γαμάτο , σαν κανονικος πουτσος Γλώσσα, το αγορασα πριν χρονια από το ιντερνετ πολυ φτηνά. Καμια σχεση με εδώ , μα καμια!
Η τραβεστι Μαριανα ηρθε μετα από αρκετη ωρα. Ετιμαζοταν γιατι μολις ειχε ερθει για δουλια οπως μου είπε η τσατσα. Εγω ξαπλωνα στο κρεβατι και ειχα το στραπον έτοιμο διπλα μου Γλώσσα. Eχω τυχει σε περιπτωσεις που οταν βλεπουν ετσι το στραπον μου λενε πως για να το φορεσουν θελουν την διπλη τιμη, για παραδειγμα η Τζουλια στην εξικιου και η Μαριανα στην Λιοσιων μου ζητουσαν 40 ευραιους .
Αμεσως έπεσε επάνω μου και άρχισε να με γλυφει aλλά χωρις να με καβλωνει Λύπη. πηγα και εγώ να την γλυψω αλλά είχε βάλει μια κρέμα και πικράθηκε το στομα μου....Θυμός Της ειπα νπως ημουν παθητικος. Μου είπε πως το κατάλαβε απο την πορτα Μεγάλο χαμόγελο. Την εστηλα να πλυθει για να της γλυψω τα δαχτυλα των χεριων της. Τα ρουφουσα καθως την ιδια στιγμη μου έχωνε βαθια το δάχτυλο της στην κωλοτρυπίδα μου. Την βοηθησα να φορέσει το στραπον. εδειχνε ωραια επανω της Γλώσσα. Στην αρχη στηθικα στα τεσσερα και αφου άλοιψα την κωλοτρυπιδα μου με την κρέμα που είχα φερει μου τον έχωσε Γλώσσα. Καθώς άρχισε να με γαμάει μου έλεγε πως της άρεσε που ήμουν ξεκωλιαρης και ποσο ωραία ανήγει ο κώλος μου και τι ωραία που τον πέρνω και άλλα τέτοια Γλώσσα. Με γάμησε και ανάσκελα πέρνοντας τα πόδια μου στους ώμους της. καλα ήταν αλλά δεν με γαμούσε όπως άλλες , θα την ήθελα πιο δυνατη. Nα βάζει το στραπον μέχρι τα αρχιδια και να το βγάζει μεχρι το πουτσοκεφαλο . Εκείνη την περισοτερη ωρα απλα κουνιόταν χωρις ο πλαστικος πουτσος να μπένωβγαινει Λύπη. Αυτο το λαθος το εχω δει και σε τσοντες με λεσβιες και τρανς. Παντως όταν της το ειπα το διορθωσε κάπως. Τελικα έχυσα με μαλακία καθώς με γαμούσε ανάσκελα. Τωρα σειρά εχει η Μπαρμπυ Γλώσσα ή μπορει και η Βικη Γλώσσα, δεν ξερω , όποια κάτσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, megasnik, ILIAS1339 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού