Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λογο μπατιριλικίων ειπα να δοκιμασω στα φτηνά τραβαλάδικα της περιοχης που αλλωστε δεν είχα ξαναπάει Μεγάλο χαμόγελο. Σε αυτο το μπουρδελο δουλευε η Μαρινα. μελαχρινη χοντρουλα με γυναικια φωνή. Μου άρεσε Γλώσσα. Μου είπε πως ήταν τραβεστι και της ειπα πως θα πέρναγα. 25 ευβραίους μου ζήτησε και με ε΄βαλε σε ένα μικρό δωματιο. Οταν μπηκε μου πεταξε στη μουρη τα βυζια της Γλώσσα. Αρχισα να τα γλύφω , ταυτόχρονα την χαιδευα και της επειανα τον πουτσο ο οποιος ήταν ξεκαυλοτος και μαλον μικρος Θυμός. πήρα τα δαχτυλά της και τα έβαλα στο στόμα μου αρχίζοντας να τα γλύφω. της ειπα να με γαμίσει με τα δάχτυλα της στο στομα αλλα ετσι πως το εκανε δεν μου αρεσε Θυμός. Τοτε της ειπα πως είμαι παθητικος Κουλ. την ρώτησα τη εκεινη προτιμαει και μου είπε οτι ειναι παθητικια Λύπη..... εκει δεν έφυγα ο μαλάκας αλλά της ειπα πως αμα μπορεσω θα την γαμησω κιολας Κεφάλι σε τοίχο!. Να μαλακα!!!!!! Επειτα μου εβαλε την καπότα και με τσιμπουκωσε , με ρωταγε αν μου αρεσιε που εχει ωραιο σωμα. ηταν σφιχτη αλλα πρεπει να ειχε βαλει μια κρέμα και κολουσε....... της ειπα να μου χαιδεψει τον κολο. Με ρωτησε εαν ηθελα να μου βαλει δαχτυλο. Εβαλε καπότα και ξεκινισε. Πολυ χλιαρα πραματα.......... Ξενερωσα........Λύπη Την ρωτησα εαν καυλώνει , μου είπε πολλες φορές οχι Θυμός. της ειπα να στηθει στα τέσσερα μηπως μπορεσω να την γαμισω. σΤηθηκε αλλά δεν εγινε τιποτα Λύπη. Ξαπλωσα και της ειπα να μου βαλει δαχτυλο. φορεσε μία αλλη καπτότα αλλα και πάλι δεν το εβαζε μεσα μου βαθια. Παντωσ μεσα στο δωματιο καθισε αρκετά. Φευγοντας της ζητισα να μου δωσει εστο τα 10 ευρώ . Μου είπε πως δεν θα μου τα δώσει γιατι επρεπε να την ρωτησω εαν γαμαει πριν μπω Λύπη. Σωστό , αλλά και εγώ της το ειπα στην αρχη , τοτε δεν επρεπε να μου πει ,φιλε ειμαι παθητικια δεν μπορω να σε γαμισω , δεν συνεχιζουμε? βεβαια και δικη μου μαλακια που δεν έφυγα τοτε Κεφάλι σε τοίχο!. Οπότε η λεγάμενη ειναι αυτιρά παθητικη. Μονο για γαμιαδες!!!!!!!!!Ναι!
Μου ειπε πως το απογευμα ειναι και μια κορίνα που αυτη γαμαει. θα την επισκευτώ Γλώσσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, Ray και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2014
πω πω συμφορά , πρέπει να ένιωσες μεγάλη απογοήτευση
φίλε μου , που δεν είδες χαρά στον κ... σου Λύπη
22 Δεκεμβρίου, 2014
Η κορινα ειναι πολυ ομορφη με ωραιο σωμα...Κριμα που δεν ειναι παθητικη...Εχεις να προτηνης κανα τραβελακι ναναι πολυ ομορφο αλλα τζουφιο Μεγάλο χαμόγελο
10 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω ρε φίλε τις τζούφιες , εγώ ψάχνω αυτές που δεν είναι τζούφιες Ναι!
G
Guino
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3