Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 437031
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και ενώ στην Βουλή γινόταν η ψηφοφορία για την εκλογή προέδρου κατέβαινα τον Κιφησό και λέω δεν πάω να ρίξω και εγώ τον οβολό μου στο εν λόγο στουντιο. Είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η Λίλυ την οποία είχα στοχοποιήσει από καιρό και λόγω των φωτογραφιών & λόγω των καλών κριτικών εδώ μέσα και του ότι διαμηφίζεται ως καθαρόαιμο PSE. Εύκολο πάρκιν ακριβώς μπροστά στην πόρτα. Μέσα δεν υπήρχε κανείς πελάτης και η ευγενική κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε την Λίλυ. Στο σώμα όπως στις photo αλλά στο λίγο πιο αδύνατο ενώ στην φάτσα είναι πολύ γλυκιά κοπέλα (δεν το περίμενα) με υπέροχα μάτια και το μόνο που χαλάει την όλη εικόνα είναι η προσθετική στα χείλη για να δείχνει πιο τσιμπουκλου!!
Διαλέγω πρόγραμμα με τα πάντα όλα χωρίς πρωκτικό (δηλ 100€) και περνάω στο δωμάτιο. Ντουζάκη, σφραγισμένη μικρή πετσέτα και σε λίγο έρχεται το κορίτσι. Ευδιάθετη, ξεκούραστη (είχε ξεκινήσειι βάρδια πριν κάνα δίωρο) συννενόηση στα Ελληνο-Αγγλικά. Ξεκινάει αργά με μασάζ χαμηλά, πέσαν τα σχετικά γλωσσόφιλα και στην συνέχεια πίπα. Πολύ καλή, υγρή, με πολλά deep, κάποια στιγμή την γύρισα ανάσκκελα με το κεφάλι εκτός κρεβατιού και face fucking για κάνα 5λεπτο. Δεν έφερε αντίρρηση σε τίποτα. Ξανά αλλαγή σε 69 με (έχει μεγάλα μουνόχειλα) και ωραία καλοδουλεμένη κολότρυπα την οποία τίμησα με τα δάκτυλα μου. Στην συνέχεια αλλάξαμε διάφορες στάσεις σε έντονους ρυθμούς και με δυνατό σφυροκόπημα χωρίς καμία αναστολή ή μη από την μεριά της. Το μόνο αρνητικό ότι αρνήθηκε το ελεύθερο τελιωτικό στο στόμα. Νομίζω ότι στο κατοστάρικο θα έπρεπε να έιναι στανταρτ όπως κάνει η Μαντόνα και η Μαρίνα τα άλλα δύο "βαριά χαρτιά" του PSE
Αφού τελείωσα σε σταση πισοκολητού, χαλαρή κουβέντα, λίγο μασαζάκι ντουζάκι και αποχώρησει. Συνολικός χρόνος παραμονής 30 λεπτά περίπου.

Συμπερασματικά πολύ καλή, PSE καθαρά, αλλά κοματάκι τσιμπημένες τιμές (150 € το full με πρωκτικό!!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2015
Τη Μαντονα και τη Μαρινα που αναφερεις που τις βρισκουμε? Ευχαριστω!
(Updated: 17 Μαΐου, 2015) 17 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την Μαρίνα στο Φ104
Την Μαντόνα δες το σχετικό θρετ. Έκανε πρόσφατα μια εμφάνιση στο Βρ42 αν δεν κάνω λάθος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2