Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τις φώτο της Έμιλης πληρούσε τις πιπινοπροδιαγραφές μου οπότε κατέφθασα στο γνωστό μαγαζί επί της Θησέως παρκάροντας εύκολα σχεδόν απέξω. Μπαίνοντας στο χώρο, προσεγμένος και αναβαθμισμένος..σε σχέση με παλαιότερα...και η τσατσά με πολύ ευγενικό τρόπο με ενημέρωσε σχετικά αφού της είπα ότι ήρθα για την Έμιλη. Ήμουν ο πρώτος...της βάρδιας και μόλις ήρθε το κορίτσι ετοιμάστηκε και ήρθε για σαλονάρισμα. Κούκλα, σουπερπιπίνι, μοντελέ σώμα, καλύτερο από τις φώτο και με γλυκό προσωπάκι...πήρε και μια ωραία πόζα προτάσοντας το τέλειο κωλαρακι της μου κλείνει και το υπέροχο ματάκι της οπότε το κάτω κεφάλι έδωσε εντολή στο πάνω να προχωρήσει άμεσα..στα ενδότερα παίρνοντας το απλό πρόγραμμα καθότι δεν ηταν διαθέσιμα σπεσιαλ πιάτα...Στο δωμάτιο όλα τα κομφόρ διαθέσιμα (πετσέτα, παντοφλες μιας χρήσης, μπανιο) και καθαρά.
Έρχετε η Έμιλη πραγματικός άγγελος...θέλεις να τη γλύψεις ολόκληρη, τέλειο νεανικό σφιχτό κορμί, λευκό μεταξένιο και πεντακάθαρο δέρμα, φυσικό δυομισάρι στήθος υπέροχο πρόσωπο με γαλάζια μάτια μακρια μαλλιά προς το ξανθο και κολαράκι απίστευτο..!! Στο social πολύ καλά από Ρουμανία - το παρουσιαστικό έφερνε προς ρωσοουκρανία - μόλις είχε ερθει 1-2 εβδομάδες Ελλάδα...Στο κυρίως πιάτο την ξαπλώνω ανασκελα και ξεκινάω προκαταρκτικά με φιλιά στο λαιμό αλλά δείχνει κάπως σφιγμένη, κατεβαίνω στο στήθος και μου λέει πονάει και δεν της αρέσει..!!.λέω από μέσα μου πλάκα κάνει..!!..ευτυχως την πείθω και με αφήνει απαλά και απολαμβάνω ένα τέλειο φυσικό στήθος και κατεβαίνω πιο κατω στα σημεία που μου αρεσουν γευομενος απιστευτη αισθηση χωρις να γλύψω το υπεροχο νινάκι της - δεν γλείφω κανενα studioκοριτσο εκει - μετα παίρνει πιπα με μενα να παιζω με δαχτυλο στο νινακι της και χάδια αν και εδειχνε να μην το θελει και πολυ...μετά πιπα ορθια με θεα που γουσταρω. Μετά ξαπλώνω και ερχετε από πανω και μου γυριζει το πισω συστημα..να το δοκιμάσω...πραγμα που εκανα με τρέλα..μπροστα σε αυτην την τελειοτητα..μετά την παιρνω στα 4 με πολυ καλή και σφιχτη αίσθηση και θεα το απίστευτο κολαράκι και τις φοβερες καμπύλες...καβλα..!!..και μετα τη γυρίζω ιεραποστολικο για το τελειωμα και εκει που εχω καρφωθει και αρχιζω να δουλευω σε ψηλές στροφές την νοιώθω να προσπαθει να τραβηχτει..!!..δεν μου ξεφυγε βεβαια αλλα στο τελος μου παραπονεθηκε οτι πονεσε..!!..Μετά τον αγωνα πιασαμε συζητηση για διαφορα ωραια..με ταυτόχρονα χάδια και μου πρότεινε στάσεις για την επόμενη φορά..!!..σε σημειο να μην φεύγει από το δωμάτιο..!!..κάποια στιγμή αποχεραιτιστήκαμε με γλυκά φιλιά -όχι στο στόμα- μέχρι την επόμενη συνάντηση..!! Συμπέρασμα η μικρή είναι γλύκα και κάβλα αλλά θέλει τρόπο και λίγο υπομονή...δεν κάνει για απαιτητικούς..αλλά για πιπινολάτρες και GFE καταστάσεις είναι από τις top για αυτο προσωπικα θα την ξανατιμήσω...
Καλές γιορτές...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2014
ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.....Κατσικογάμης

+1Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1