Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Call-Girls 18926
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθυστερημενη λογω ανωτερας βιας κριτικη και ημερομηνια κατα προσεγγιση.

μολις ειδα τη νεα αφιξη λεω αυτη πρεπει να την παρεις σιγουρα. κι η τιμη ηταν σουπερ και το κοριτσι πολυ εμφανισιμο και πετιτ οπως μου αρεσουν κι ετσι το αποφασισα αμεσα.
συναντηση λοιπον σε χοτελ του κεντρου και το κοριτσι ηρθε και 10 λεπτα νωριτερα. εγω ειχα ηδη κανει το μπανακι μου και χαζευα στην tv οταν χτυπησε η πορτα.αν και καπως επιφυλακτικος στην αρχη,για τις φωτο περισσοτερο,μολις την ειδα μου πεσαν τα σαγονια.ειναι οτι ακριβως βλεπουμε στις φωτο με πολυ λιγη επεξεργασια.κοντο,μακρυμαλλικο,2αρακι βυζι,απαλο δερματακι και κωλο ποιημα.

αφου πληρωθηκε το αντιτιμο προκαταβολικα(φαουλ-ισως λογω του οτι ειναι νεο το γραφειο-δεν ξερω)εβαλε "τα ρουχα της δουλειας" λοιπον και ξεκινησε ο αγωνας.
βαθια γλωσσοφιλα,πιπιλισμα βυζου και κατεβασμα απο μερους μου χαμηλα για σπατουλαρισμα.δεκτικη στη δακτυλοσκοπηση και με αληθοφανεις φωνες συμμετειχε αρκετα καλα.μετα γυρισε αυτη για πιπα.καλη και υγρη πιπα,το παει μεχρι τερμα μεσα το εργαλειο,χωρις να γλυφει καθολου ομως στη γυρω περιοχη(ουτε οταν το ζητησα)ΛύπηΛύπηΛύπη
δεν ηθελα πολυ,μετα απο λιγο τελειωσα για πρωτη φορα στο στομα της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

ο δευτερος γυρος μετα το λιγο σοσιαλ που ειχαμε(ειναι αρκετα επικοινωνιακη και με καλα αγγλικα)ξεκινησε οπως ο πρωτος περιπου.καλη πιπα απο μερους της,γρηγορη ανορθωση του εργαλειου και περασμα προφυλακτικου για εναρξη ροντεο.αρχη λοιπον στην καρεκλα του δωματιου με μενα καθιστο κι εκεινη να κανει βαθια καθισματα στον πουτσο μου.αλλαγη παλι στην καρεκλα,προσωπο με προσωπο τωρα και με ανταλλαγες φιλιων και αρμεγμα βυζου κουνιομασταν πανω της.μετα τη βαζω μπρος στον καθρεπτη και την παιρνω στα ορθια για λιγο και τελος τη στηνω στα 4 και εχοντας την καλυτερη θεα,τη σπρωχνω με δυναμη απο πισω,μεχρι που φτανω να χυσω και της λεω να γυρισει. γυριζει και τη χυνω λιγο στο στομα(τραβηχτηκε λιγο)και πιο πολυ στα βυζια.ετσι ηρθε και το τελος του δευτερου γυρου και εναλλαξ πηγαμε στο μπανιο για τα προβλεπομενα.κωλο δεν πηρα,μη με βρισετε,αν και ηξερα οτι τον δινει,οχι για τα εξτρα,απλα δεν ηθελα εκεινη τη στιγμη.

συμπερασματικα λοιπον σε ολη τη διαρκεια του σεξ συμμετειχε αρκετα καλα,φιλουσε βαθια κι ωραια,εβγαζε κατι ψιλοφωνουλες καβλας και γενικα η συμμετοχη της ηταν σαν να εισαι με τη δικια σου.ως εδω ομως τα καλα.

στο τελος οταν ηταν να φυγει μου λεει "τα εξτρα μου τωρα,20 ευρω για το cim". λεω τι ειναι αυτο. στο γραφειο που μιλησαμε ειπαν μονο η πισω πορτα ειναι εξτρα την οποια δεν την παραβιασα.αρχισε να φορτωνει και λεει τηλεφωνησε στο γραφειο και να επιμενει οτι ειναι εξτρα. λεω κοριτσακι μου με το γραφειο ΑΛΛΑ και με σενα οταν ηρθες σε ρωτησα και ειπες οτι μονο ο κωλος ειναι εξτρα. τι θες τωρα? τελος παντων επικοινωνουμε με το γραφειο παλι και τα πραγματα ηταν οπως τα ελεγα εγω και το παραδεχτηκε και το γραφειο. φευγει λοιπον η δικια σου νευριασμενη που δεν πηρε το 20αρικακι της και μου χαλασε και μενα τη διαθεση στο τελος,ενω ειχα περασει τοσο καλα στην αρχη. απ οτι διαβασα το ιδιο ειχε κανει και σε αλλους παιχτες εδω και μαλλον ειναι το συστημα της ετσι.
τελος παντων ομως συμβαινουν κι αυτα,εμεις να ειμαστε καλα και να τα προσπερναμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.910
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού