Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 199506
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Οι άγγλοαμερικανοί χρησιμοποιούν τον όρο bait and switch.
Δελέασε το θύμα σου να πλησιάσει με συγκεκριμένη προσδοκία, και αστραπιαία πλήξε το εκεί που δεν το περιμένει.

Όταν βλέπεις καινούρια μάλιστα ανάρτηση στο σάιτ τους από Χρύσα Χρυσάκι(θα μου πείτε ωραία γκόμενα βρήκα κι εγώ να πάω,πολύ κλασάτη.Ε σε αυτή μου καύλωσε να πάω εκείνη τη στιγμή,τώρα τι το ψάχνετε Money Mouth )κ τους ρωτάς αν θα δουλεύει το επόμενο βράδυ και σου απαντάνε πως δουλεύει κανονικά,ε τότε πώς νιώθεις όταν μισή ώρα πριν το ραντεβού σε ενημερώνουν πως έχει περίοδο Χμμμ; και πως αν θα ήθελες να πάρεις κάποια άλλη κοπέλα;
Μαλάκας;Λίγο μαλάκας;Μάλλον πολύ μαλάκας Κεφάλι σε τοίχο!

Προφανώς και λειτουργεί σαν δόλωμα όπου την κατάλληλη στιγμή που έχει φτάσει το σπέρμα στον εγκέφαλο του παίχτη ανακοινώνουν πως από το πουθενά της ήρθε περίοδος και του προτείνουν κάποια άλλη κοπέλα.Ε δεν μπορεί,θα τσιμπήσει σου λέει!!! Εμμμμ
Ο κράχτης θα πάρει το 20αρικάκι του σε καθε ακύρωση και booking με διαφορετική κοπέλα και το γραφείο εξασφαλίζει ένα ραντεβού που σε άλλη περίπτωση δύσκολα θα γινότανε με τις κοπέλες που βλέπουμε όλοι να φέρνουνε τον τελευταίο καιρό Money Mouth

Δεν ξέρω αν τους τα μαθαίνουνε στο Αιγάλεω όπως είπε ο NITRO Ματάκι αυτά τα κόλπα αλλά δεν αρμόζουν σε γραφείο που είναι και καιρό στην πιάτσα.
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, topscorer, callahan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2014
γραφειο για τον πουτσο. τα ιδια εγραφα κι εγω ενα χρονο πριν
17 Δεκεμβρίου, 2014
Δεν πειράζει φίλε, σε καλό σου βγήκε Ματάκι
17 Δεκεμβρίου, 2014
Ευρηματικος τιτλος για ενα θαραλεο κειμενο!
18 Δεκεμβρίου, 2014
Καραγκιόζηδες είναι φίλε μου μην ασχολείσαι !!!
Αλλα και εσυ αδελφάκι μου με το γατάκι μετα απο τόσα λιοντάρια !!! Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4