Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους τους μπουρδελοτσαρκάριδες συναδέλφους.
Πρωτη μέρα στα όμορφα Χανιά, ωραίος ο καιρός, ανεβασμένη διάθεση, μεσημεριανό καφεδάκι, μικρή βόλτα στην παλιά πόλη και αμέσως μετά επίσκεψη στο δρόμο του έρωτα! Βρήκα την Μίνωος ψιλό άδειο, με περισσότερα σπιτάκια κλειστά. Ένα από αυτό και το αγαπημένο μου (νούμερο 15).
Μιας και δεν είχα πολύ χρόνο στην διάθεση μου, ανεβαίνω δυο σκαλοπάτια και μπαίνω στο απέναντι μαγαζί (στο number 6). Χαιρετώ την ευγενέστατη τσατσα και περίμενω να μου αναγγείλει το περιχεόμενο του menu. Με ρωτάει αν ξέρω την Μόνικα, της λέω όχι, χαμηλώνει την μουσική που έπαιζε στο σαλόνι και όρχησε να λέει το πρόγραμμα. (ευγενέστατη, γιατί της έκανα πλακά και το ανταπέδωσε, χωρίς να παρεξηγήσει όπως περισσότερες τσατσάδες). Φωνάζει το κορίτσι να έρθει και πραγματικά φτάνει μπροστά μου ένας άγγελος! Μια πραγματάκια γοργονάρα! Πω πω λέω μέσα μου, ήντα μρε γίνεται επαέ Με ρωτάει τι κάνω και … ,
Αυτόματα δίνω το πενηντάρικο στην υπηρεσία, λέγοντας ότι θα φέρει τα ρέστα η κοπέλα μου δείχνει την πόρτα που δωματίου. Κλείνω την πόρτα πίσο μου και βρίσκομαι στο ¨παράδεισο¨ με ένα μεγάλο κρεβάτι στην μέση. Το βρίσκω καλοστρωμένο και μπορώ να πω πολύ καθαρό.
Η κοπέλα δεν όργισε να έρθει, ανοίγει την πόρτα και με βρίσκει να γδύνομαι. Μου δίνει το 20σάρικο και με χαϊδεύοντας στο στήθος, κάνει sexy σχόλια για το σώμα μου. Πετάει το σουτιέν της στην άκρη του κρεβατιού και ανεβαίνει με το μαύρο σ στριγκάκι της στο κρεβάτι. Τo μωρό δεν παίζετε, μέτριο ανάστημα, ξανθιά, σώμα σφιχτό, χωρίς καμιά τρίχα πάνω της και αρκετά γυμνασμένο. Μουνί και κόλος… ούτε ο Πικάσο δεν θα το ζωγράφιζε (υπερβάλω λίγο, αλλά η γκόμενα είναι πιπινάκι!) στήθος μεγάλος, της τα έπιανα απαλά, την χάιδευα και νομίζω της άρεσε! Πρόσωπο γλυκό, μάτια γαλάζια ,με άναβαν όταν με κοίταζε! Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες, (άλλωστε ο καθένας στο κρεβάτι του είναι ξεχωριστός !!) Η κοπέλα ξέρει άπιαστα τα ελληνικά ,με έκανε και νόμιζα ότι κάνω sex με την κοπέλα μου, μπορώ να πω ότι σε αρκετά πράγματα ήταν και καλύτερη από τις γκόμενες που είχα παλιότερα. Πραγματικά πέρασα πολύ καλά, όπως ακριβός μου εγγυήθηκε η τσατσά. Την επόμενη φορά θα πάρω το πρόγραμμα τον 40. η κοπέλα θέλει το τρόπο της, πρέπει να ξέρεις πως θα της φερθείς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού