Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173446
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
3η επισκεψη στη θεια Αφροδιτη και σιγα σιγα αρχιζω πλεον να αποκτω την απολυτη αποψη οτι αυτη ειναι η καλυτερη ολων των εποχων...δηλαδη ακομα ενα γαμησι σαν το σημερινο και πλεον της αποδιδω τον τιτλο και επισημα.Περιγραφη της υπαρχει 3 κριτικες παρακατω σε παλιοτερη κριτικη μου και δεν εχει αλλαξει κατι.
Πλεον με γνωριζει και με θυμαται και οπως ειπαμε πλεον ξερει και το nickname μου εδω μεσα...ειχε την τιμη να της φανερωθω Χαμόγελο...αλλα δε θα μπορουσε να γινει κι αλλιως

Πολυ θερμο το κλιμα με την εισοδο της στο δωματιο και αφου την εχω υιοθετησει σαν θεια μου,μπαινει κατευθειαν στο ψητο και μου αρχιζει τις ατακες...'πεθυμησες τη θεια σου?να σε κανει αγκαλιτσες και να χυσεις?'και κατι παρομοια καυλολογα στα οποια εχει πλουσιο ρεπερτοριο.
Γδυθηκε και επεσε στην αγκαλια μου οπου αρχισαμε το χαμουρεμα και τις παθιασμενες αγκαλιες,μου'φερε τις πανεμορφες βυζαρες της για αχορταγο ρουφηγμα και μου'λεγε 'ετσι να πιει το γαλατακι το μωρο μου' Γλώσσα.
Αρχιζε να μου παιζει και τον πουτσο και μου τον εκανε καγκελο,κατηφορησε και τον εχωσε στα βυζια της και μου'παιξε μια ωραια βυζομαλακια ενω συγχρονως μου φιλουσε το κορμι,εγλειφε τις ρωγες μου κλπ...

Μετα την ξαπλωσα μπρουμυτα και επεσα πανω της οπου ενιωθα το τρυφερο κωλαρακι της στην πουτσα μου και φιλουσα τον τρυφερο λαιμο της και τ'αυτια της.
Την ξαπλωσα παλι ανασκελα και εκατσα κι εγω πανω στο κρεβατι απεναντι της,πηρα τις πατουσες της και τις εβαλα στον πουτσο μου,αμεσως επιασε το νοημα και αρχισε να μου τον παιζει ετσι και επαιζε και το μουνι της κι εγω τσιμπουσα τις ρωγες της.
Μου'δωσε και τις πατουσες στη μουρη οπου τις μυρισα σε βαθος και τις εγλειψα κιολας.
Και οπως ειχα ετσι τη θεα των βυζιων της απεναντι δεν αντεξα και την καβαλησα απο πανω και της τον εφερα παλι μεσα στα βυζια οπου με τα ανεβοκατεβασματα και τις καυλες που ειχα σχεδον της τον ακουμπουσα στο πηγουνι Εμμμμ Χμμμ;

Ξαπλωνω για πιπα μετα,με βαθια μπουκωματα και γρηγορο τεμπο οπου τον γραπωνε με τα χειλη της,χαϊδευε απαλα και τ'αρχιδια και με κοιτουσε στα ματια και εκανε και μμμμ...
Μου γυρισε και λιγο στο πλαϊ σχεδον σε σταση 69 και χαϊδευα μουνακι και σουφρα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω και αναποδα οπου κανει ενα τρελο καβαλημα και λεει καυλολογα και κοιταζεται και στον καθρεφτη και μετα απο λιγο κανει τα χερια της κατα πισω και συγχρονως μου χαϊδευει και τις ρωγες.Μιλαμε για τρελη καυλα...σαλιωνω και τον αντιχειρα και χαϊδευω τη σουφρα της και γουσταρει.Παταει και με το ενα ποδι στο κρεβατι για να βλεπω καλυτερα οπως μου ειπε.
Πισωκολλητο οπου εχει κανει ενα φοβερο ανοιγμα και τη γαμαω σε δυνατο τεμπο και μετα χωρις να βγω απο μεσα της ξαπλωτο πισωκολλητο με χωμενο τον πουτσο τερμα μεσα,κολλητα τα μαγουλα μας και μου χωνει και 2 δαχτυλα στο στομα

Στη συνεχεια τη γυρναω ανασκελα γιατι θελω να τη βλεπω κιολας,τη γαμαω πολλη ωρα σε αργο αισθησιακο τεμπο,ριχνουμε και καποια πεταχτα φιλακια στο στομα,σε καποια στιγμη νιωθω το μουνι της να εχει πλημμυρισει...ειναι τοσο ευχαριστη η αισθηση που δε θελω να τελειωσω με τιποτα,δειχνει κι αυτη να το απολαμβανει και πλεον δε μιλαει παρα μονο με αγκαλιαζει σφιχτα πανω της και με χαϊδευει...
Επειδη ομως εχω αφεθει επι πολλη ωρα και δε βλεπω να τελειωνω,καταχραζομαι για ακομα μια φορα την καλοσυνη και της ζηταω να με ξανακαβαλησει απο πανω κανονικα αυτη τη φορα.Το δεχεται ευχαριστως κι εκει αρχιζει το ρεσιταλ του παθους....την ζηταω να γειρει προς τα πανω μου και να κουναει μονο τη λεκανη πανω-κατω σε αργο τεμπο οπως η Βερονικα δηλαδη...
Κολλαμε τα προσωπα μας,αγκαλιαζομαστε σφιχτα και αρχιζει το κουνημα και ολη τη διαρκεια με φιλαει,μου γλειφει τα αυτια,το λαιμο...αφεθηκα εντελως,αφου τωρα που τα γραφω νιωθω ενταση σα να την εχω ακομα πανω μου...και ποση ωρα ρε παιδια πανω-κατω ακουραστη και να δειχνει οτι το γουσταρει και μολις με καταλαβαινει οτι πλεον θα χυσω ανεβαζει λιγο ταχυτητα τραβιεται και λιγο κατα πισω,παιρνει πιο ορθια σταση και ριχνω ενα χυσιμο με μια κραυγη απο τις πιο δυνατες που εχω βγαλει.Πρεπει να ακουστηκα μεχρι εξω στο παρκινκ...μενει πανω μου λιγο ακομα με τον πουτσο μεσα οπου εχω ακομα σπασμους και τιναζομαι καθε μερικα δευτερολεπτα
Μιλαμε για γαμησι 40 λεπτων περιπου...

Συμπερασμα...για τυπικους λογους απομενει αλλη μια συνευρεση μαζι της για να της αποδωσω τον τιτλο της κορυφαιας ολων των εποχων κι εγω δε τα λεω ετσι ευκολα αυτα.Ειναι απιστευτη αυτη η γυναικα,ειναι εθισμος και δε τη χορταινω με τιποτα...πραγματικα απορω και παλι πως τοσα χρονια δε την ειχα δοκιμασει.Μιλαμε για μοναδικες και αξεχαστες εμπειριες,μπαινει μες το μυαλο σου και σε καυλωνει για πλακα και μετα απλα αφηνεσαι στα χερια της.Ενταξει οποιος δεν εχει δοκιμασει να δοκιμασει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2014
Η αφρουλα ηταν ειναι και θα ειναι η κορυφαια ολων εβερ Ναι! Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1