Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Μασατζίδικα 33339
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 13:00 στο εν λόγω κατάστημα όπου εκείνη την ώρα ήμουν μόνος μου παρέα με το σκληρό γκιλφ Χριστίνα η οποία και με υποδέχτηκε μ'ένα φιλί στο μάγουλοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και άλλη μία κοπέλα την ελένη επίσης γκιλφ(όχι τόσο σκληρό) με μια γκρι μπλούζα μέχρι τα γόνατα και ζαρτιέρες.Φυσικά και είχα ανάγκη την Χριστίνα η οποία με οδήγησε στο δωμάτιο στο βάθος,μου έφερε σφραγισμένη πετσέτα και αποχώρησε διακριτικά μέχρι να ετοιμαστώ.Ο χώρος ήταν σαν βρίσκομαι σε κάποιο ιατρείο ΣπασίκλαςΕμμμμ αλλά μόλις μπήκε μέσα η σκληρή σιτεμένη πουράτζα μου αμέσως χαλάρωσα.Αφέρεσα τα μαύρα ρούχα της χήρας καθώς και το ροζ σουτιέν της κι έμεινε μόνο με το βρακί της γιαγιάς ΈρωταςΈρωτας.Η καύλα μου είχε ήδη φτάσει στα τέρματα κι ας ήμουν ξαπλωμένος μπρούμητα.Με άλειψε με λάδι και με περιποιήθηκε σε 2 φάσεις,πρώτα μέση-πλάτη-ώμους και μετά τετρακέφαλους-γάμπες-πατούσες.Αν και δεν έχω εμπειρία στην εν λόγω κατηγορία,μου φάνηκε εξαιρετική σε αυτό το σπορ,αλλά μιας και είχα είδη ξοδέψει πάνω από 30 λεπτά,γύρισα ανάσκελα και άρχισα να γλείφω με μανία τα πεσμένα 3,5αρια βυζιά της ΓλώσσαΓλώσσα,αυτή να μου μαλακίζει τον πούτσο και με μια γρήγορη κίνηση μου φοράει καπότα και μου λέει έλα να με σκίσεις στο πάτωμα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ειλικρινά δεν περίμενα σε καμία περίπτωση τέτοια πρόταση.Πατωματάτο λοιπόν με άγριο τζιλφ,τεράστια η καύλα και η ηδονή.Την σφυροκόπησα με όλη μου την δύναμη μέχρι που πέταξα μια τεράστια ποσότητα σπέρματος στις υπέροχες βυζάρες της.Εκείνη το άλειψε παντού τυλίχτηκε με μια πετσέτα και αποχώρησε με άλλο ένα φιλί στο μάγουλο.Εγώ άλλο ένα μπανάκι και γεια σας.Άλλη μια δυνατή εμπειρία στο παλμαρέ μου,με τιμημένο για μένα 50ευρω.Για τους σκλήρους τύπους του αθλήματος,ιδανική περίπτωση,οι υπόλοιποι μακριά κι αγαπημένοι
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού