Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488181
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ρεβέκκα...

Εδώ και καιρό διάβαζα τα καλύτερα για αυτήν την κοπέλα και είχα δει και κάποιες πολύ κολακευτικές φωτογραφίες στο site, οπότε είπα ότι είχε έρθει η σειρά μου για δοκιμή.
Η κοπέλα έχει κανονικό ανάστημα και ανοιχτόχρωμα χαρακτηριστικά - πράγμα, λίγο, σπάνιο για Ρουμάνα, μιας και τις έχω συνηθίσει σε πιο σκούρες αποχρώσεις.
Στο πρόσωπο βγάζει κάτι γλυκό και οικείο, ίσως. Το σώμα της θα το χαρακτήριζα αρκετά καλό, αλλά έχει κάποια, σχετική, χαλαρότητα από τη μέση και κάτω. Καλές γραμμές σαν σύνολο, αλλά δεν τη λες petite, πάντως. Οι φωτογραφίες στο site δεν είναι τόσο πρόσφατες, όπως διαπίστωσα.

Στο δωμάτιο...
Από την αρχή φαινόταν ότι είχε βάλει τη ρύθμιση στο γρήγορο (και ας ήταν 70 ευρώ το πρόγραμμα)Γλώσσα
Μου έκανε πρώτα ένα απλό massage, ενώ αλλάξαμε λίγες κουβέντες.
Είχε κάποια προκαταρκτικά με χαϊδέματα κλπ., αλλά όχι κάτι το αξιοσημείωτο.
Πήγαμε μετά σε ένα συνδυασμό 69 με Ισπανική, όπου απέδιδε αρκετά καλά, αλλά και εκεί σύντομη, όπως είπα.
Στο κυρίως πιάτο, αλλάξαμε 3 στάσεις, με δική μου πρωτοβουλία και χωρίς να δυσανασχετήσει. Μου άρεσε που, σε κάθε αλλαγή στάσης, είχε προετοιμασία με πίπα - με τρελαίνουν οι κοπέλες που το κάνουν αυτό!
Φιλιά δε δίνει καθόλου, αλλά είναι καθαρή, πάντως.
Αυτό που μου άρεσε περισσότερο, ήταν το ότι, παρά την όποια θεατρικότητα (που, γενικά, δεν την επιθυμώ), έλεγε και κάποια λόγια...κάποιους σχολιασμούς της φάσης, που με φτιάξανε θα έλεγα.
Σαν συνολική σχέση απόδοσης, μου έδινε την εντύπωση ότι ήταν για παίκτες άλλων κυβικών, τόσο λόγω του ότι δε μου φαινόταν τόσο μικρόσωμη και εύκολα διαχειρίσιμη, όσο και λόγω της αίσθησης μέσα της, και γενικά από το όλο σκηνικό που εμένα μου έφερνε σε πιο pse...
Σε γενικές γραμμές ήταν καλή, με βεβαιότητα. Αλλά, ρε παιδιά...δεν είδα αυτό το τόσο super που λέτε οι πιο πολλοί. Δηλαδή, προσωπικά, δε με ενθουσίασε σε βαθμό του να σκέφτομαι καν να την ξαναεπισκευθώ, σίγουρα.

Social...
Είχαμε αρκετό socializing, μετά τον αγώνα, κυρίως. Σχολιάσαμε διάφορα ψιλο-αυτονόητα πράγματα (για τις γιορτές και για τη δουλειά της...) και έδειξε πολύ συζητήσιμη και ζεστή. Θα τολμούσα να πω ότι φαίνεται καλό παιδί. Μια χαρά...

Λίγα λόγια για το μαγαζί...

Εύκολη πρόσβαση ΔΕΝ λες ότι έχει, καθότι βρίσκεται σε ένα στενό, κάθετα σε παράδρομο, σε απροσδιόριστο ύψος της Λ. Συγγρού. Parking δεν έχει (μεγάλο μείον για εμένα) καθόλου, αλλά βρίσκεις στα γύρω στενά - τουλάχιστον βράδυ, που πήγα εγώ.
Το μαγαζί δείχνει σε πολύ παρακμιακή φάση στην είσοδο. Μέσα είναι, κάπως, βελτιωμένα τα πράγματα, αλλά τα βρήκα όλα (διαρρύθμιση, διακόσμηση, εξοπλισμός) πολύ basic. Τα δωμάτια, ειδικά, ήταν φτωχά.
Τσατσά πολύ τυπική και με κακά Ελληνικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρεβέκκα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού