Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πάαααρα πολύ καιρό με έβγαλε ο δρόμος στην Λιοσίων για απογευματινή τσάρκα Ναι!Ναι!.Αναζητούσα ως συνήθως ένα σκληρό μιλφ-γκιλφ να με ανανεώσει αλλά δεν βρήκα κάτι καινούριο που να με εντυπωσιάσει Money MouthΣπασίκλας.Μπαίνοντας στο συγκεκριμένο οίκο ο ευγενικός υπηρέτης μου παρουσιάσε την Μίλα,η οποία έμοιαζε καρμπόν με μία θεία μου την οποία πάντα ήθελα να ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης και η οποία είχε πάρει όλους τους κάγκουρες των νοτίων προαστίων(είχε αδυναμία σε αυτή την κατηγορία Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Η περιγραφή έχει δοθεί αναλυτικά από τους συναγωνιστές οπότε μπαίνω στο ψητό το οποίο περιελάμβανε αρχικά άγριο φάσωμα με έντονο γλείψιμο στα βυζιά της,πιπίλισμα στις ρόγες το οποίο και γουστάρει και στο καπάκι να ξεκινάει να με γλείφει κι αυτή από λαιμό μέχρι αρχίδιαΓλώσσαΓλώσσα.Είχα καυλώσει απίστευτα μιας και φορούσε το ίδιο άρωμα με την καυλιάρα θεία μου.Η πίπα της ήταν κάπως περίεργη μιας και αφού είχε πάρει το καυλί μου στο στόμα της κουνούσε συνέχεια το κεφάλι της δεξιά-αριστερά ΣπασίκλαςΣπασίκλας,πάντως ήταν υγρή και καυλωτική με καλή περιποίηση και στις μπάλες.Συνεχίσαμε με άγριο δαχτύλιασμα στην μουνάρα της,γλείφοντας παράλληλα τα βυζιά της για να μπορώ να μυρίζω ακόμα περισσότερο το υπερ-καυλωτικό άρωμά της.Ανέβηκε στον πούτσο μου και άρχισε να γαμιέται με μανία κι εγώ φαντασιονόμουν πως γαμούσα την μουνάρα θεία μουΓλώσσαΧαμόγελο.Κωλοσκάμπιλα από μένα,ρώσικα μπινελίκια από εκείνη και γύρισμα για πισοκολλητό όπου στήθηκε πάρα πολύ καλά και συνέχισε τα ρώσικα.Την γαμούσα με όλη μου την δυνάμη και μετά από κανα 10λεπτο πέταξα όλο το παχύρευστο υγρό μου δίνοντάς της ένα φιλάκι στο λαιμό.Με χαιρέτησε στην γλώσσα της και αποχώρησε ιδρωμένη.Σίγουρα ένα τιμημένο 20ευρω μετά από καιρό για μένα και επιβεβαίωση των κριτικών που έχουν προηγηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίλα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.290
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού