Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 215733
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα (Κυριακή) νωρίς το μεσημέρι . Αφού περίμενα αρκετή ώρα τον ανελκυστήρα , ο οποίος “κολλούσε” αποφάσισα και ανέβηκα μέχρι τον 5ο με τα πόδια. Στην υποδοχή η Χριστίνα(μίας και η Μαρία είχε πεταχτεί να πάρει κάτι) μελαχρινή πιτσιρίκα νταρντάνα με 2άρι βυζί . Σαλονάρισαν ακόμα η Τζένη ξανθιά σκυλόφατσα μίλφ με πιασίματα και 2άρι βυζί και η Μελίνα μελαχρινή μαυριδερή νταρντάνα με 1.5άρι βυζί . Η Λίλη(η Κινεζούλα) που για άλλη μια φορά ήταν ο σκοπός της επίσκεψης μόλις είχε περάσει στο δωμάτιο. Επέλεξα να δοκιμάσω την Μελίνα.
Η Μελίνα δηλώνει Ρουμανοβουλγάρα 24 ετών. Πέρσι δούλευε στο Ζανόσπιτο και με θυμόταν καλά , εγώ δεν την θυμόμουν , ίσως γιατί τότε είχε κοντό μαλλί ενώ τώρα έχει μακρύνει. Μέχρι το καλοκαίρι και από την στιγμή που έφυγε από της Ζάνας δούλευε στο Amouage Health Spa, Μεσογείων 289.
Με άφησε να κάνω το μπανάκι μου. Για άλλη μια φορά ζεστό νερό δεν είχε.. Αφού άφησα για αρκετή ώρα το νερό να τρέξει μετά βίας έγινε κάπως χλιαρό… Την ώρα που σκουπιζόμουν ήρθε στο δωμάτιο . Με ρώτησε αν θέλω να κάνω μασάζ… Γι αυτό ήρθα της απάντησα. Ελληνικά μιλάει σχεδόν τέλεια , μιλούσε και έκανε ερωτήσεις συνέχεια. Αν πάω σε άλλα μαγαζιά , αν έχουν δουλειά , ποιες δουλεύουν στο Ζανόσπιτο ,αν έχω πάει στο καινούργιο στην Συγγρού(40-42) , με ποιες περνάω κλπ…. Με ρώτησε τι μασάζ θέλω και της απάντησα δυνατό. Με ξαναρώτησε σε ποιο σημείο , στα πόδια , στην πλάτη , της απάντησα παντού. Μασάζ μπορώ να πώ ότι έκανε αρκετά καλό , δυνατό όπως μου αρέσει στα όρια του πόνου , χρησιμοποιούσε τους αγκώνες της ενώ στο τελείωμα μου έκανε στην πλάτη με τα γόνατα της. Γενικά έδειχνε να βιάζεται.
Με σκούπισε και μου είπε να γυρίσω. Άνοιξε κατευθείαν το προφυλακτικό , εγώ ξαπλωμένος στο κρεβάτι και αυτή αρκετά μακριά ώστε να μην την φτάνω. Τα εσώρουχα της δεν τα έβγαλε . Της είπα να τα βγάλει και μου απάντησε ότι κρυώνει… Τελικά τα έβγαλε , με φίλησε λίγο στον λαιμό καθώς και στο αυτή ενώ μου έπαιζε τον πούτσο. Προσπαθούσα να πιάσω το μουνάκι της αλλά είχε κλειστά τα πόδια της και τα έσφιγγε. Πήγε να μου βάλει το προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς και απάντησε ότι δεν κάνει και με γρήγορες κινήσεις πέρασε το προφυλακτικό στον πούτσο μου. Είχα είδη ξενερώσει με το νερό και τώρα λίγο περισσότερο που δεν έκανε ελεύθερο στοματικό. Ξεκίνησε πίπα μέτρια προς καλή ενώ έγλυφε αργά και αισθησιακά και τα αρχίδια. Μου είπε αν θέλω να ανέβει από πάνω μου , της απάντησα ότι θέλω πισωκολλητά. Στήθηκε και μπήκα μέσα της , καθώς την γαμούσα νόμισα ότι έσπασε το προφυλακτικό …με αποτέλεσμα να μου πέσει. Τον έπαιξα λίγο μέχρι που ήρθε σε ικανοποιητική στύση αλλά κάγκελο δεν μου έγινε. Την γάμησα λίγο ακόμα αλλά ποια μου είχε φύγει το κέφι και ήμουν πλήρως ξενερωμένος . Της είπα να το αφήσουμε γιατί δεν βλέπω να μπορώ. Μου είπε αν θέλω να μου βγάλει το προφυλακτικό κα να μου τον παίξει. Κάθισα όρθιος στην άκρη του κρεβατιού , έβαλε λίγο λάδι στα χέρια της και άλειψε τον πούτσο μου. Η αλήθεια είναι ότι μου τον μαλάκιζε αρκετά καλά ενώ έτριβε και τα μπαλάκια μου. Μετά από λίγο έχυσα στα βυζιά της.
Μπήκα να κάνω μπάνιο και θυμήθηκα τα χρόνια που ήμουν φανταράκι . Όσο και να άφησα το νερό να τρέξει παρέμεινε κρύο….. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 35 λεπτά μαζί με το δεύτερο μπάνιο. Στο μασάζ καλή ενώ στο δεύτερο μέρος όχι και πολλά πράγματα χωρίς να βγάζω και τον εαυτό μου απ έξω..
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού