Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83422
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή νωρίς το απόγευμα. Τηλεφωνική επικοινωνία με τον καλό μου φιλο Crazy Ivan και συνάντηση κατευθείαν Καισαριανή. Εύκολο parking όπως πάντα στο κοντινό(3 λεπτά περπάτημα μακριά)υπαίθριο parking του Ανοιχτού Θεάτρου.
Χτύπημα κουδουνιού , τσεκάρισμα απο την κάμερα , ανέβασμα τα σκαλάκια και καθίσαμε σε ένα απο τα “σαλονάκια”. Κλασσικά εγκάρδιοι χαιρετισμοί με την κα. Γιάννα. Παρέλαση κοριτσιών(7 το σύνολο)άλλες γυμνές πηγαίνοντας για μπανάκι , άλλες με εσώρουχα πηγαίνοντας σε πελάτη και άλλες με φορεματάκια στην αναμονή.
Ψιλή κουβεντούλα με τον τρελορώσο , του πρότεινα να περάσει με την Ελένη , την οποία την έχω πάρει 3 φορές και πέρασα καλά , μου πρότεινε την Λίντα , την οποία την έχω δει και άλλες φορές , δεν με είχε ενθουσιάσει αλλά μου είχε κάνει εντύπωση ότι έμπαινε απο το ένα δωμάτιο στο άλλο. Την είχε πάρει ο τρελορώσος με καλές εντυπώσεις. Είπα στην Γιάννα να περάσω με την Λίντα . Μου είπε έλα απο εδώ να σε πάω στην “σουίτα”.. Σουίτα λέει η Γιάννα το μοναδικό δωμάτιο το οποίο έχει μέσα και ντουζιέρα καμπίνα...
Έκανα μπανάκι και περίμενα αρκετή ώρα μίας και η Λίντα ήταν σε άλλο πελάτη. Η Λίντα είναι ένα μελαχρινό μιλφ με καρέ μαλλί σώμα με πιασηματάκια χαλαρή κοιλίτσα και 2άρι πεσμένο βυζί. Αφού χαμουρευτήκαμε και γλωσσοφιληθήκαμε στα όρθια της είπα να ξαπλώσω να μου κάνει μασάζ. Δεν αρνήθηκε αλλά μου είπε ότι δεν το έχει...Με έτριψε για κάνα τέταρτο απο την μέση και πάνω , ενώ ανά τακτά διαστήματα μου φιλούσε τα αυτιά .Ήμουν έτοιμος να γυρίσω για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο αλλά με ρώτησε αν θέλω και στα πόδια μασάζ. Δεν είπα όχι έτσι για κάνα δεκάλεπτο ακόμα μου έτριψε και τα πόδια. Με ρώτησε αν θέλω να μου σκουπίσει το λάδι και της είπα όχι(αφού θα έκανα μπανάκι και πάλι μετά).Κάθισα στην άκρη του κρεβατιού. Φιλιόμασταν για αρκετή ώρα ενώ ταυτόχρονα εγώ έπαιζα το μουνάκι της και αυτή τον πούτσο μου. Γονάτισε μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της . Καλή πίπα αλλά δεν βολευόταν , μου είπε να ξαπλώσω , άρχισε να περιποιείται τα μπαλάκια μου ενώ η πίπα της έγινε ακόμα καλύτερη. Βαθιά και πολύ υγρή.
Πέρασμα προφυλακτικού. Την έστησα στην άκρη του κρεβατιού στα τέσσερα. Έγλυψα για λίγο τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της. Πήγα να μπω κατευθείαν στην κωλοτρυπίδα της αλλά έσπασε το προφυλακτικό. Μου έδωσε και φόρεσα καινούργιο προφυλακτικό , πήρα την κρέμα της έβαλα λίγη στην κωλοτρυπίδα της. Αυτή με το δάχτυλο της την άπλωσε και έκανε και μερικές διεισδύσεις. Μπήκα σιγά σιγά και για λίγο χαλαρός ήταν ο ρυθμός. Μετά στη κυριολεξία την ξέσκισα. Δώδεκα δεκατρία λεπτά μόνο ξεκώλιασμα και ιδρώτας.... ¨Όταν ένιωσα ότι θα χύσω της είπα ότι θέλω να τελειώσω στο στόμα της. Με ρώτησε αν θέλω να γονατίσει ή να ξαπλώσει. Της είπα να ξαπλώσει , ανέβηκα απο πάνω της , στην αρχή πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της, ενώ στην συνέχεια παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στο πρόσωπο της και τέλος τον έβαλα στο στόμα της όπου στην κυριολεξία τον στράγγιξε. Της έδωσα χαρτί και σκουπίστηκε όσο μπορούσε μέχρι να κάνει μπάνιο.
Στο δωμάτιο έκατσα ένα γεμάτο σαραντάλεπτο. Η Λίντα είναι μέτρια εμφανισιακά , αλλά κάνει ανεκτό μασαζάκι , γλύφει υπέροχα και γαμιέται ασύστολα και χωρίς διαμαρτυρίες. Εννοείτε για μόλις 40 ευρώ είναι VFM.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2014
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.645
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2014
Αγαπητέ συναγωνιστή
Από ότι διαβάζω για να μπεις χρειάζεται να τηλεφωνήσεις. Επειδη θέλω να μπω και εγώ στο fun club μπορείς να με βοηθήσεις δίνοντας μου το τηλέφωνο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
16 Δεκεμβρίου, 2014
Καλημερα
Αν γινεται θα ηθελα και εγω το μαγικο τηλεφωνο.

Ευχαριστω
17 Δεκεμβρίου, 2014
Καλισπέρα, μήπως θα μπορούσα να έχω και εγώ το τηλέφωνο?

Ευχαριστώ πολύ
19 Δεκεμβρίου, 2014
ΜατάκιΚαλησπέρα παιδια θα μου δωσετε και εμενα το τηλέφωνο του μαγαζιου;ευχαριατω εκ τω προτέρων.
27 Δεκεμβρίου, 2014
το τηλεφωνακι και σε μενα αμα ειναι ευκολο παιδες
13 Ιανουαρίου, 2015
Να προσθέσω και εγώ το αίτημα μου για το τηλέφωνο?
17 Ιανουαρίου, 2015
Να προσθέσω και εγώ το αίτημα μου για το τηλέφωνο?
18 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα το θελα και γω Κατσικογάμης
23 Ιανουαρίου, 2015
Το τηλέφωνο?
14 Μαρτίου, 2015
συναγωνιστες.....οηθηστε και μενα τον τυφλο να δω το φως μου!!!Μεγάλο χαμόγελο
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2