Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Άλλο ένα μεταμεσονύκτιο πορνο-σαφάρι που εξελίχθηκε σε ναυάγιο. Ημερομηνία ενδεικτική. Αποφασίζω αργά να κλείσω ραντεβού μιας και βρήκα ευκαιρία να ξεγλιστρήσω από το σπίτι και με έτρωγε και η τσέπη μου.. Οι επιλογές στα σιτυτούρια αρκετές εκείνες της μέρες, αλλά 11.30 η ώρα που αποφάσισα να στείλω και οι δύο κοπέλες που είχα σε προτεραιότητα να δοκιμάσω ήταν ήδη fully booked και μου λέγαν για αύριο. Λίγο η τσιγκουνιά λίγο οι καυλοφωτογραφίες της annas με έκαναν να δοκιμάσω την τύχη μου. Γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο με sms και σκάω μύτη σε μέτριο παλιό hotel κοντά στο σταθμό. Μου ανοίγει ένα ψηλό μωρό με τακούνια και εσώρουχα αλλά τελείως άβαφτη και αχτένιστη σαν να σηκώθηκε από το κρεβάτι και να έβαλε τα τακούνια της. Καλό κορμί, ψηλό, τρομερές φυσικές βυζάρες, καλό πιστεύω πρόσωπο άμα φτιαχτεί λίγο, μικρή σε ηλικία. Γενικά όμως ψυχρή υποδοχή και ενδείξεις νύστας και βαρεμάρας. Ακουμπάω το παράβολο και μπαίνω για μπάνιο. Βγαίνω ξαπλώνω στο κρεβάτι και αυτή παραμένει όρθια να αγναντεύει από το παράθυρο και να παίζει με το κινητό. Την φωνάζω στο κρεβάτι και μου λέει ακριβώς ότι μου λέει η κομμώτρια όταν πάω για κούρεμα : "τι θα κάνουμε?" Χμμμ; Δίνω τόπο στην οργή και της λέω να τον πάρει στο στόμα. Καλό κλαρίνο αλλά μόλις άρχισα να σκαλίζω το μουνάκι της εδώ άρχισαν τα μη, τα όχι, πονάω και τέτοια.Θυμός Τα ίδια και με το γλύψιμο.Γαμήσου .Φιλιά ούτε για πλάκα.. Αφού "ζεσταθήκαμε" λίγο άρχισε να λειτουργεί σαν κανονική γυναίκα. Καλά στησίματα και αντοχή στο σφυροκόπημα, γενικά κάνει ότι της πεις. Μπάνιο και κακό social time με χασμουρητά και αγγλικά αλα Αλέξη Τσίπρα... Δεύτερος γύρος ψιλοαγγαρία μιας και η κοπέλα δεν μου έβγαζε κάτι μετά το πρώτο άδειασμα και εξακολουθούσε να είναι υποτονική. Γενικά μέτρια προς κακή εμπειρία με τάσεις ξεπέτας βαρεμάρας και αγγαρείας. Η κοπέλα αν βελτιώσει τις υπηρεσίες της έχει τα προσόντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού