Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490878
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Sunny είναι αρκετά γνωστή στο μέσο κοινό ενός forum σαν αυτό, αφού εκτός από πολύ δημοφιλής στριπτιζέζ έχει πρωταγωνιστήσει και σε αξιόλογες ταινίες. Είναι σχετικά ψηλή, ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί, μεσογειακό σώμα, πληθωρική γυναίκα, από εκείνες που σαφώς δεν περνούν απαρατήρητες. Η εμφάνιση της σε φωτογραφίες που κυκλοφορούν όπως και στις πρόσφατες ταινίες δεν από έχει πολύ από την πραγματικότητα, ενώ είναι σαφώς καλύτερη από τις φωτογραφίες που αυτή την στιγμή έχει στο Internet η συγκεκριμένη αλυσίδα.Προσωπικά η Sunny μου αρέσει αρκετά, παρόλο που είναι κόντρα σε ότι συνήθως επιλέγω. Στο δικό της όμως στυλ, νομίζω ότι είναι αντιπροσωπευτική.

Είναι η πρώτη φορά που εμφανίζεται σε studio, προφανώς θα έκανε συνευρέσεις σε κλειστό κύκλο, η εμπειρία της κατά την συνεύρεση αυτό έδειξε, αλλά μια και εγώ είμαι εκτός κύκλων είναι η πρώτη φορά που βρέθηκα μαζί της.

Η συνάντηση έγινε πολύ πρωί, 10:20, παρόλα αυτά ήταν έτοιμη και σε φόρμα. Άνετη, χαλαρή, χαμογελαστή και επικοινωνιακή ήρθε στο δωμάτιο, όπου έγιναν οι πρώτες συστάσεις. Στα προκαταρκτικά δέχτηκε την δική μου πρωτοβουλία χωρίς εκείνη να συμμετάσχει, αλλά δεν είχε και ίχνος βιασύνης ή νευρικότητας. Θα ήθελα όμως και μεγαλύτερη συμμετοχή από εκείνη. Αν όμως κάποιος προτιμά να λαμβάνει εκείνος τις πρωτοβουλίες δεν νομίζω να έχει θέμα.

Το στοματικό της ήταν εξαιρετικό, πολύ επαγγελματικό, βαθύ και υγρό αλλά εξαιρετικά σύντομο. Συνήθως στο στοματικό σταματάω εγώ τις κοπέλες γιατί προτιμώ το κυρίως γεύμα και αυτή ήταν μια από τις λίγες φορές που η κοπέλα σταμάτησε πρώτη. Όμως ήμουν 100% έτοιμος οπότε στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν είχα θέμα.

Στο κυρίως πιάτο η συνεύρεση δεν κράτησε πολύ κυρίως διότι ήμουν «έτοιμος» από πριν. Παρόλα αυτά αλλάχτηκαν 3-4 σύντομες στάσεις με εκείνη από κάτω να έχει δυναμική και αληθοφανή συμμετοχή, στα τέσσερα με εξαιρετικό στήσιμο και πολύ θηλυκότητα και με εκείνη από πάνω δυναμικά και αισθησιακά ταυτόχρονα, η συνάντηση ήρθε στο τέλος.

Social time δεν υπήρξε αλλά άμεση αποχώρηση.

H Sunny είναι από τις γυναίκες εκείνες που ξέρουν τι θέλουν, πώς να το πάρουν, τι πρέπει να δώσουν και πώς να το δώσουν. Αυτό που μένει είναι αν θέλει να το κάνει την δεδομένη στιγμή και σε τι ποσοστό και αυτό αφορά την κάθε συνεύρεση ξεχωριστά καθώς εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Στην δική μας περίπτωση η χημεία ήταν καλή και έχω την αίσθηση ότι αν εγώ δεν ήμουν τόσο έτοιμος και δεν ήταν τόσο πρωί η συνάντηση θα είχε ακόμη καλύτερη χημεία και καλύτερα αποτελέσματα από τα πολύ καλά που ήδη είχε. Γενικά η κοπέλα ακούει και συνεννοείται, δεν έχει κολλήματα «μη εδώ» «όχι εκεί» ενώ μου έδωσε και την αίσθηση ότι λειτουργεί καλύτερα αν ξέρει τον άλλον, δηλαδή ότι ανήκει στην κατηγορία εκείνη που λειτουργούν καλύτερα την 2η , 3η φορά.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Sunny Wild και το Studio Αθηνών 318. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Sunny Wild
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2014
Ωραια κριτικη Ish!Κουλ
13 Δεκεμβρίου, 2014
Πολύ καλή και κατατοπιστική περιγραφή!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2