Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο μικρη τσαρκα μπηκα στο 144 και ειδα τη Ρεμπεκα. Την ειχα ξαναδει σε αλλο μαγαζι να σαλοναρει απο μακρια και δεν μου ειχε κανει εντυπωση, ολα οταν την ειδα απο κοντα ηταν καλυτερη!
Εδωσα λοιπον το παραβολο και περασα. Μπανακι κι ερχεται η κοπελα την ωρα που χαζευα τη βιτρινα με τα παιχνιδια....
Ειναι γυρω στο 1,70, με γλυκο προσωπο, μικρο στηθος στητο, ωραια ποδια και φοραγε κλασικες γοβες, αυτες με εκαναν να περασω, τα κλασικα στριπτιτζοπεδιλα δεν με καυλωνουν... Ποδι νουμερο 38-39 και επικοινωνια στα ελληνικα μια χαρα.
Ξεκινησαμε με εμενα να της γλυφω τα ποδια, και το πρωτο σοκ ηρθε οταν ακουμπησα τις γαμπες της. Βελουδο! Πρωτη φορα ακουμπαω τετοιο ποδι....! Αυτη αρχισε να με ανοιγει με δαχτυλο, οπου ηρθε το δευτερο σοκ. Το κανει καλυτερα απο οποιαδηποτε αλλη εχω δοκιμασει, κι εχω δοκιμασει παρα πολλες! Την σταματησα για να μην χυσω και ξεκινησαμε στραπον. Καναμε στασεις με διαρκεια, οσο ηθελα εγω κι αυτη ανταποκρινοταν μια χαρα. Μετα της ειπα να μου ξαναβαλει δαχτυλο και με πατουσε κατω με το ποδι της στο προσωπο μου, οπου και ηρθε το τελος πολυ ευκολα με τα δαχτυλα της στον κωλο μου....
Βγαινοντας επεσα πανω στην Αλισα, η οποια ειναι κοντουλα πολυ ομορφη, αν δεν ειχα καπου να παω θα περναγα και με αυτην.... Στοχοποιηθηκε!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού