Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Στριπτιτζάδικα 54343
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
τό επισκέφθικα καθημερινά και έμεινα σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος
οί κοπέλες μέτριες οι περισσότερες χωρίς νά λείπουν και μερικά κομάτια πάνω από τό μέτριο χωρίς να στα πρίζουν για ποτο ....
οί χοροι στη πίστα τίποτα τό ιδιαίτερο και οι προσωπικοι χοροί αναλόγως την κοπέλα....γενικά στό 7.....
μουχουν κανει καλυτερους σε αλλα μαγαζιά.
στά τραπέζια είχαν εντυπο πουγραφε 5 ευρώ το γυναικειο και 5 ευρώ ο προσωπικόσ χορός και μού είπαν ότι οι τιμές θα συνεχιστουν....
το προσωπικό ευγενικό και το περιβάλλον μετριο τίποτα τό ιδιαιτερο.
πλήρωσα για 3 καλουτσικους χορούς και 6 ποτα 50 ευρώ.τό ένα μου το κεράσαν στό τέλος.....καί τό πρωτο ήταν κονιακ μεταξα διπλό και χρεώθικε 10 ευρώ.έτσι κάνου χρεωνουν 10 το πρώτο και τα υπόλοιπα 5.συν τα απλά γυναικεια 5 που οι γυναικες καθοντε ικανοποιητικο χρόνο και αν δεν εχουν δουλεια και πολυ παραπάνω.
πού αλλού σέ κερνανε με λογαριασμό 50 ευρώ???
πριβε δεν εκανα αλλά οι κοπέλες που ρώτισα μουπαν ότι δέν έχει μαμίση αλλά χοντρομπαλαμουτιασμα.....
το πριβε παραμενει στα 50 ευρώ.....

είναι ένα μαγαζί πού λόγω τιμολογιακής πολιτικής και θέσης κέντρο απόκεντρο αξίζει να το επισκεφτείτε και να το συστήσετε διότι
βοηθάει να πέσουν οι τιμές και στά άλλα...

με ενα πενηνταρι και θα κεράσετε και θα μπαλαμουτιάσετε έστω και οχι τα καλύτερα μοντελα των στριπτιτζίδικων....
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
354
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2014
Με 50€ λογαριασμό σήμερα φίλε μου όλοι σε κερνάνε... Πράγματι όμως ο χορός με 5€ είναι πολύ καλό...το έχω τονίσει και εγώ σε προηγούμενη κριτική μου. Πρέπει να πέσει όμως και το πριβέ στα 25€...
11 Δεκεμβρίου, 2014
συναγωνιστές απ'ότι βλέπω μόνο το libido και οι μούσες έχουν χορό στα 5ευρώ ε;
γιαννο διάβασα σε μια κριτική σου ότι πρώτα πρέπει να τις κεράσεις ποτό και μετά
χορό , παράξενο μου φαίνεται...
27 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναί φίλε μου, μόνο λίμπιντο και Μούσσες έχουν το χορό στα 5€...θα το ακολουθήσουν και άλλοι πιστεύω...
Οσο για το ποτό πρώτα και μετά χορό, αυτό έγινε από μια μόνο κοπέλα, την Μικαέλα...Χρόνια Πολλά!
28 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε μου έχεις δίκηο για τα 25 ευρώ.
αλλά άς μην τα θελουμε όλα....
γενικά επιμένω ότι είναι αδικημένο μαγαζί σέ σύγκριση μέ πολλά άλλα πουχουν ποιο πολύ δουλεια και διπλάσιες τιμές....
και που ουσιαστικα πουλάνε λίγο καλύτερο περιβάλλον και κανα δυο ξέκολα λίγο ποιο όμορφα.....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4