Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400586
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημνία είναι ενδεικτική, η συνάντηση έγινε πριν από ένα μήνα, αλλά εφόσον η κοπέλα είναι ενεργή και μάλιστα στον ίδιο όμιλο, έχει νόημα η δημοσίευση της και τώρα.

Το κατάστημα είναι λίγο πολύ γνωστό, η καθαριότητα και ο χώρος σε υψηλά επίπεδα τουλάχιστον σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Η υπηρεσία ευγενική και αναλυτική χωρίς να γίνεται κουραστική.

Η Κιάρα δηλώνει Ελληνοαγγλίδα. Το σώμα της είναι όπως ακριβώς στις φωτογραφίες ενώ συνοδεύεται με ένα όμορφο πρόσωπο που πιθανόν και να πείθει για τις Αγγλικές ρίζες.

Η άφιξη της στο δωμάτιο δεν είχε ιδιαίτερη χαρά ούτε και δυσαρέσκεια, άχρωμη θα την χαρακτήριζα. Γδύθηκε, ήρθε στο κρεβάτι και για προκαταρκτικά αρκέστηκε στις δικές μου πρωτοβουλίες με μηδενική δική της συμμετοχή αλλά και χωρίς να δυσαρεστείται ή να βιάζεται.

Το πέρασμα του προφυλακτικού επαγγελματικό, το στοματικό της έμπειρο αλλά διεκπαιρεωτικό και άχρωμο.

Στο κυρίως πιάτο και στις τρεις στάσεις, με εκείνη απο κάτω, στα τέσσερα, και με εκείνη απο πάνω, δεν υπήρχε ίχνος βιασύνης ή ιδιοτροπίας από μέρους της, αλλά δεν υπήρχε και τίποτα που να προμηνύει ότι θα ξαναβρεθούμε. Άχρωμη, απλά ήταν εκεί σωματικά αλλά σαφώς το μυαλό της ήταν αλλού.

Μετά το τέλος όπως αναμενόταν έφυγε κατευθείαν.

Η Κιάρα είναι μια κοπέλα με υψηλά στανταρντ εμφάνισης, σαφώς κατηγορίας studio και πάνω, δεν έχει ιδιοτροπίες, δεν βιάζεται καθόλου, είναι χαλαρή και δεν εκβιάζει καταστάσεις Αν τα παραπάνω για κάποιον είναι αρκετά θα περάσει καλά. Εγώ θέλω μια χημεία, ένα πάθος, και μια επικοινωνία που δεν μου την έδωσε.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Κιάρα και το Studio Συγγρού 144. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2014
Καλώς ξαναήρθατε στρατηγέ μου. Μας λείψατε. Σπασίκλας
P
px75
10 Δεκεμβρίου, 2014
Ευχαριστώ αγαπητέ, ήμουν σχεδόν όλο αυτό το διάστημα εκτός Ελλάδος. Τώρα επανήλθα μόνιμα!Μεγάλο χαμόγελο
lsh
lsh
10 Δεκεμβρίου, 2014
κατατοπιστικη κριτικη μετα απο μακρα αισθητη απουσια
10 Δεκεμβρίου, 2014
Στρατηγε πολυ χαρηκα που ξαναβλεπω κριτικη σου και για το οτι αφου εισαι ενεργος στο αθλημα εισαι γερος&δυνατος.
Επι της ουσιας της κριτικης σου, εχω τη βεβαιοτητα οτι η τελευταια σου φραση ΔΕΝ ισχυει.
Μια φορα που την εχω δει στο σαλονι τη πιτσιρικα μου εδωσε την εντυπωση οτι θα ειχα ακριβως την ιδια αχρωμη και αοσμη εμπειρια....
Πιο βαριεστημενο και μηχανικο σαλοναρισμα δεν εχω ξαναδει. Κατα τα αλλα κουκλακι να το πιεις στο ποτηρι.....αλλα οχι να δωσεις 50ρικο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4