Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...δεν ξέρω το λόγο , αλλά αν κρίνω απο το αδικαιολόγητο άγχος που νιώθω και την ευερέθιστη συμπεριφορά μου , καταλαβαίνω ότι οι νευροδιαβιβαστές στο κεφάλι μου , έχουν αποσυντονιστεί τελείως, και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι απλά να σβήσω την ανησυχία έστω και για πολύ λίγο...
...κρατούσα το τιμόνι και όσο πλησίαζα η πορνοαδημονία με κυρίευε και το συμπαθητικό εκφραζόταν με ταχυκαρδίες...
...ένα σωματάκι καλυμμένο με ρόμπα πάνω σε κοθόρνους με πλησίασε ,
έφερε το στήθος της πάνω μου , και διάφορα οσφρητικά αντιγόνα εξερέθισαν ευχάριστα τις ρινικές νευροαπολήξεις μου...
-πάμε; τι λές;
-και δεν πάμε;
...στο δωμάτιο , πρωτοείδα το σλάβοπροσωπό της με το μελαγχροινό τριχωτό κεφαλής
-εξέπεμψε κανα δυο προτάσεις στη γλώσσα της , χαμογελώντας...
δεν ξέρω αν με έβρισε , δεν με ενδιέφερε, ίσως όμως και να με ευφόριζε αν όντως το έκανε, και της ανταπέδωσα το μειδίαμα...
...τα χέρια μου αισθάνθηκαν το ζεστό σωματάκι της, που με δεκτικότητα το έφερνε κοντά μου και η γλώσσα μου έλειχε τους μικρούς αλλά στητούς μαστούς της...
την άφησα να παίξει με το πέος μου , και της πρότεινα να ανέβει απο πάνω μου , πράγμα που δέχτηκε ευχάριστα...
...η πύελός της παλλόταν πάνω μου , και με παρότρυνε να της θωπεύω το στήθος πιο έντονα...
...έκανα το λάθος να της ζητήσω να αλλάξουμε στάση πρόωρα και εκείνη δυσανασχέτησε γιατί μπορούσε να προβλέψει το εγγύς μέλλον...
...στην ιεραποστολική στάση όντως υπήρξε μειωμένη πεϊκής αίσθησης , το βλέμμα της ήταν στο πλαι , βγήκα απο μέσα της , παράτριψα χειροκίνητα το πέος μου για να ανακτηθεί η χαμένη αιμάτωση , ξαναμπήκα για μια παρατρίψη στα κολπικά της τοιχώματα και εξέκρινα υγρό και νευροδιαβιβαστές απο τα αντίστοιχα όργανα...
...η προσοχή της κοπέλας στο σαλόνι στράφηκε στο δελέασμα ενός άλλου συναγωνιστή
και δική μου επανήλθε στον εαυτό μου...
...περπατούσα , η βροχή πιτσιλούσε την ομπρέλα , και σκεφτόμουν το μεγαλείο της πορν-υποκριτικής τέχνης ,η οποία μέσω των κινήσεων του σαρκίου , σου επιτρέπει να παραμένει η σκέψη σου εστιασμένη στον εαυτό σου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2014
Δεν παύω να εκπλήσσομαι από την φρεσκάδα και την αμεσότητα των κειμένων σας. Ίσως επειδή ζείτε πρώτα και μετά γράφετε!
09 Δεκεμβρίου, 2014
εισαι μεγαλη πορνοροματζα...ΈρωταςΝαι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2