Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυ παρασκευης 22.00 περιπου και ειπα να περασω με την γνωστη μιλφ γυρολογο Χριστινα που ειχε τελευταιο σταθμο πριν απο αυτο το μαγαζι το εξηκιου18Γ.Αφου δινω το20ευρω μετα απο λιγο ερχεται η Χριστινα και αφου μιλαμε κανει το πρωτο φαουλ παει προς το επιπλο που ειχα αφησει το κρανος μου και τα ρουχα κοιταει και ερχεται πισω ξαφνιασμενος της λεω τι εγινε και μου λεει να παλια καποιος πελατης τραβαγε βιντεο.Εχω μεινει λιγο μαλακας καλα της λεω ενταξει παμε παρακατω αφου πηγα να της δειξω οτι το κινητο μου ηταν μεσα στο μπουφαν σε θηκη,οχι μου λεει ενταξει ερχεται πεφτει πανω μου και με αγκαλιαζει εκει ερχεται και το δευτερο ξενερωμα η επιδερμιδα της ειχε μια περιεργη ασχημη αισθηση οπως οταν ειναι καλοκαιρι και απο τον ιδρωτα κολλαμε και θελουμε αμεσως οπως ειναι φυσικο να κανουμε μπανιο μαλλον η χριστινα δεν ειχε κανει αλλα δεν ειχε δυσοσμια ευτυχως.Μετα απο λιγο με ρωτα πως θελω τσιμπουκι με η χωρις καποτα της λεω με καποτα πριν τη βαλει με ρωτα αν θελω να μου γλειψει τα αρχιδια της λεω αστο καλιτερα με ηρεμο τροπο κανε μου τσιμπουκι και αρχιζει να μου λεει γιατι φοβασαι οχι ενταξει της λεω να προχωρησουμε αρχισε να μου λεει οτι δεν κινδυνευω.Με τα πολλα αρχιζει ενα τσιμπουκι μετριο προς καλο χωρις τεχνικη τιποτα το ιδιαιτερο ομως το κλιμα αναμεσα μας ειχε αρχισει να χαλαει ετσι την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση και με μετρια στυση αρχιζω να μπαινω στο μουνι της που ειχε καλη αισθηση.Η αισθηση του δερματος της που κολλαγε με εκανε να μην την αγκαλιαζω ενω αυτη με προετρεψε να την αγκαλιασω κατι που εκανα δειλα δειλα και αυτη αρχισε να με φιλα στο λαιμο αφου ανεβηκα καπως σε καυλα και η ωρα ειχε να περνα η χριστινα μου λεει να αλλαξουμε σταση ενταξει της λεω ξαμπλωνω αρχιζει παλι τσιμπουκι και με καβαλαει και αρχιζει να ανεβαικατεβαινει στον πουτσο μου ενω δεν ηθελε εγω να κουνιεμαι.ενταξει αφου ειδα οτι το πραγμα δεν τραβαει σταματαω σηκωνομαι επανω αστο της λεω δεν πειραζει ευχαριστω ισως καποια αλλη φορα.Η χριστινα μενει απραγη μου λεει ελα εδω που πας τι εγινε(εδω εδειξε φιλοτιμο παντως) οκ της απαντω νο προμπλεμ.Βγαζω πεταω την καποτα κουβα πλενομαι στο νιπτηρα προχειρα και η χριστινα αρχιζει να με ρωτα αν εκανε κατι οχι της λεω ενταξει δεν ειχαμε χημεια συμβαινουν αυτα.επεμενε δεν εφευγε αρχισε ν;α μου λεει οτι δεν ειχα διαθεση και οτι ενιωσε πολυ ασχημα οπως την κοιτουσα τοτε της λεω ενταξει δεν εγινε και τιποτα ειμαι ενας απο τους πολλους που μπορει να περασουν καλα η κακα σε ενα μπουρδελο οχι μου λεει πες θελω να ξερω ευτυχως που χτυπησε διακριτικα την πορτα η τσατσα και εφυγε απογοητευμενη οπως και εγω φυσικα που εδωσα το20ευρω ενω θα μπορουσα να το αξιοποιησω αλλου ρισκαρα και δεν μου βγηκε συμβαινουν αυτα.Παντως σε γενικες γραμμες η Χριστινα προσπαθησε αλλα ετσι οπως εμφανιστηκε δεν ειχαμε χημεια και δεν νομιζω να επιχειρησω στο μελλον ξανα δοκιμη μαζι της δεν το αποκλειω αλλα χλωμο δεν περισευουν20ευρα.Σορυ αν σας κουρασα με την πολυλογια μου καλη συνεχεια να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2014
Δεν βλέπω κάποιο επαγγελματικό φάουλ,πέρα από την ένσταση εάν είχε κάνει μπάνιο ή όχι!Δεν την ξέρω να έχω ιδία άποψη,γενική τοποθέτηση κάνω.
06 Δεκεμβρίου, 2014
το έχουν σε κακό εκεί οι κοπέλες να πλένονται!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2