Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΕΜΦΑΝΙΣΗ :

-ΜΑΚΡΟΘΕΝ = 7,5 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ = 7,5 (Ψηλή, κορμάρα, μελαχρινή με πλαστικά βυζά, Βόρειος σωματότυπος -Εσθονία μεριά λέει). Μου άρεσε ιδιαίτερα, το απαλό σφριγηλό, μεταξένιο δέρμα της. Δεν μου άρεσε ο πλάστικ βύζος, που είναι παλιό μοντέλο !

ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΑ : Διάρκεια μερικών δευτερολέπτων και τυπικά (80 έως 130 sec) βαθμοί = 5

ΠΙΠΕΝ : Πάνω-κάτω το κεφάλι της, ανάμεσα στα πόδια μου. Τρία χτύπηματα της ψωλής στα μάγουλα και χείλη.Διάρκεια 2,5 λεπτά. Βαθμοί = 5

ΠΗΔΗΜΑ : Αφού έβαλε το λιπαντικό (5-40?), Αρχισε με ριβερσ κάου, σε μελάτη πούτσα,....στήσιμο στα 4 με παρατηρήσεις να μην τον βγάζω τόσο έξω, αλλά να τον μπήγω μόνο μέσα !!!!! Αγρίεψα (χωρίς να πω τίποτα) και την βάζω κάτω και λέω (απο μέσα μου), Τώρα θα της πετάξω τα μάτια έξω ! Και όντως ρε παιδιά, να την καρφώνω , να γουστάρει και δώστου κάρφωμα και να φωνάζει και να την βρίσκει και να με φτιάχνει στο έτσι στυλ ! Σφυροκόπημα ανελέητο για μερικά λεπτά και κατάθεση σπέρματος στο καποτέξ ! Αυτή να είναι αλλού, να ανασαίνει γρήγορα , να έχει κλέισει τα μάτια και να μου λέει πως θέλει 2-3 λεπτά να συνέλθει γιατί είχε παρακαβλώσει ! Τεσπα,...!
Να σημειώσω, οτι έτσι όπως εξελίχθηκε το γαμήσι, δεν μπορώ να σας πληροφορήσω, τι γεύση έχουν τα πλαστικά βυζά της, γιατί δεν πρόλαβα να δοκιμάσω ! Βαθμοί = 6

ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΡΥΠΑΣ : Στις αρχικές στάσεις, δεν ήμουν σίγουρος, αν τον είχα μέσα ή έξω,....Λίγα λεπτά μετά την έναρξη του ιεραποστολικού σφυροκοπήματος, η αίσθηση βελτιώθηκε σημαντικά και προς το τέλος, νόμιζα πως δεν φοράω πλέον καπότα ! Βαθμοί = 6,5

ΤΕΛΙΚΗ ΣΟΥΜΑ : Πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο , δέρμα απαλό και μεταξένιο, κορμί σφιχτό και γυμνασμένο - Ωραία ανοίγματα και τέλεια πόδια στο ιεραποστολικό - ¨Αλλα ωραία = τίποτα

ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ : Μπορεί να ξαναπάω, σε λόνγκ πλέϊ πρόγραμμα, γιά να της το δώσω στο χέρι ! Μού άφησε την εντύπωση, πως κάπως έτσι θα αποδώσει τα μέγιστα ! Δεν είμαι σίγουρος, αν αξίζει η ντάμπολ ταρίφα όμως....!

Υγιένετε !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
15
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού