Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού άνοιξαν τον δρόμο και έστειλαν θετικό feedback οι φίλτατοι as. manager και Cheyenne είπα κι'εγώ να δοκιμάσω την τύχη μου με την τελευταία μεταγραφή της συγκεκριμένη αλυσίδας, την Εβελίνα.
Από εμφάνιση δεν έχω τίποτε να προσθέσω σε όσα έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές που ανέφερα, καθώς και όσοι την τίμησαν στο Φωκαίας 17 όπου αγωνιζόταν ως Ιζαμπέλα: πρόκειται πραγματικά για μια μελαχρινή καλλονή με πανέμορφο πρόσωπο και υπέροχο σώμα. Ειδικά η περιφέρεια της είναι απτή απόδειξη της ύπαρξης του Θεού καθότι μόνο Αυτός θα μπορούσε να φτιάξει κάτι τόσο τέλειο.

Επί του πρακτέου τώρα, δίνω 70 ευρώπουλα (για ελεύθερο στοματικό) και περιμένω στο δωμάτιο την κορασίδα. Αυτή έρχεται μετά από λίγο και κάνει μπάνιο μπροστά μου συζητώντας ταυτόχρονα για το από που είναι, πως ήρθε στην Ελλάδα, κλπ.
Εδώ να σημειώσω πως η Εβελίνα γνωρίζει άριστα ελληνικά και είναι πολύ επικοινωνιακό κορίτσι, χαμογελαστή και με χιούμορ. Καμιά σχέση με βεντετιλίκια και ξινίλες που πουλάνε κάποιες συνάδελφοι της.

Αφού ζεσταινόμαστε πρώτα με μερικά χάδια και φιλιά αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι, στη συνέχεια ξεκινά το στοματικό της: άριστο, βαθύ, με εναλλαγές ρυθμού και πολύ παιχνίδι με τη γλώσσα. Με λίγα λόγια, αντάξιο της σχολής που εκπροσωπεί. Αν προσέφερε CIM τότε θα με έβαζε σε μεγάλο πειρασμό. Έστω κι'έτσι όμως κάνει απόσβεση στο 70άρι και με το παραπάνω.

Συνέχεια με 2 στάσεις (cowgirl και reverse) όπου στη μεν πρώτη θαυμάζω το μεσαίο αλλά νεανικό και καλοβαλμένο στήθος της, στη δε δεύτερη τα θεσπέσια οπίσθια της. Το τελείωμα τη βρήκε στα τέσσερα καθώς είναι αμαρτία να έχεις στη διάθεση σου μια τέτοια καλλίπυγο νεαρά και να μη δοκιμάσεις πισωκολλητό. Ευτυχώς βοήθησε και η ίδια με το ωραίο στήσιμο και το λάγνο βλέμμα της που έβλεπα στον καθρέφτη.

Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι η μετά τον προβιβασμό της σε στουντιοκόριτσο η Εβελίνα φρόντισε να αναβαθμίσει και τις υπηρεσίες σε ανάλογο επίπεδο. Εάν μπορώ να της προσάψω κάτι είναι η βιασύνη με την οποία αποχωρεί από το δωμάτιο μετά το τέλος της συνεύρεσης, η οποία μάλλον της έχει μείνει συνήθειο από τότε που εργαζόταν στα μπουρδέλα. Στον τομέα του σεξ πάντως όσες φορές έχω βρεθεί μαζί της δεν είχα κανένα παράπονο και σε συνδυασμό με τον ευχάριστο χαρακτήρα της τολμώ να πω πως πρόκειται για έναν από τους καλύτερους συνδυασμούς εμφάνισης και υπηρεσιών που είναι διαθέσιμοι αυτή τη στιγμή στα αθηναϊκά στούντιο.

Υ.Γ. Ας φροντίσουν οι υπεύθυνοι του μαγαζιού να αγοράσουν καινούργια κρεβάτια γιατί αυτά που έχουν τρίζουν τόσο πολύ που ζεις με την αγωνία πως ανά πάσα στιγμή μπορείς να βρεθείς φαρδύς πλατύς στο πάτωμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2014
Οχι και μαύρη, απλά μελαχροινή
06 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο τον τιτλο νομισα οτι εφεραν στον "Μεγαλεξανδρο" γαζελα...........
Και καλα "εφερε", να μην το ξερω ? ? ?

ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
06 Δεκεμβρίου, 2014
Ελα ντε... και ειδικά εμείς οι ταχτικοί θαμώνες της αλυσίδας...
07 Δεκεμβρίου, 2014
Ήθελα νά'ξερα, πού την είδες τη μαύρη; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
20 Ιανουαρίου, 2015
να χάσεις καμμιά σαρανταριά κιλά να μην στενάζουν τα κρεβάτια ...
review reaction 3 papaphilips
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5