Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας μπει σε αρκετα σπιτακια μη βλεποντας κατι να με παρασερνει στο δωματιο ειπα να επιστρεψω στον συγκεκριμενο οικο οπου τα βυζια της Λαουρας μου ειχαν κανει εντυπωση. Χωρις πολλα λογια πληρωνω και μπαινω στο δωματιο, ενω περιμενα η Λαουρα βγηκε να παρουσιαστει σε ενα αλλον πελατη. Αρχισε τις ερωτησεις ο φιλος και στην ερωτηση απο που ειναι απαντησε απο Αλβανια. Να το πρωτο σημαδι ξεπετας ειπα απο μεσα μου. Μπαινει μεσα βιαστικα και αρχισε να ξεντυνεται και βλεπωντας την εκφραση του προσωπου της καταλαβα οτι δεν θα περασω ωραια.
Αρχισε μια πιπα χωρις προφυλακτικο και ισα,ισα εβαζε στο στομα της το κεφαλακι, μετα γυρνωντας της για ισπανικο, τολμησα ο αφελης να της βαλω δαχτυλακι. Με κοιταξε με ενα παγερο βλεμα και μου ειπε "εεε ΜΟΝΟ ισπανικο ειπαμε". Νταξει αφου δεν μου εσπασε το δαχτυλο και να μου το χωσει στον κωλο τυχερος ειμαι σκεφτηκα. Η συνεχια ηταν το ιδιο παγερη και αδιαφορη μεχρι να χυσω.
Μετα ειδα τις υπολοιπες κριτικες οπου εχουν γραφτει για αυτην. Αδιαβαστος λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2014
φιλε πρωι η απογευμα πηγες?
S
skatharozoumhs
05 Δεκεμβρίου, 2014
Ειναι τυπικη το εχουμε ξαναπη αλλα ξερει να σηκονη το εργαλιο , πρεπει να την αφηνης να κανει το προγραμα της για να παιρνας καλα....να την ακολουθης με λιγα λογια....προσεχη στησ κινισησ της και δεν ειναι αγαρμπη....Μια φορα με μεγαλη εκπληξη με εγλυφε με μανια στο λαιμο...μου λεει καντο και εσυ ...ενο την επερνα στην κανονηκη σταση...της λεο μονο που μπαινο ετσι αργα μεσα σου και σε χαιδευο σολο το κορμι τρελενομε τρελενομε τρελενομε τρελενομε και εχυσα...Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2