Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...τα νεύρα μου ήταν τεταμένα , ήμουν για άλλη μια φορά στην δυσάρεστη θέση των στερητικών συμπτωμάτων...
...παρόλαυτά ένιωθα το οργαστικό αντανακλαστικό μου , άφλεκτο , νωθρό και σβηστό
παρόλο που κάποιοι μεταβολίτες της καφεϊνης 3ων συνολικά κουπών νές,έπλεαν στο άιμα μου και ερέθιζαν το λιμβικό μου σύστημα...
...ανέβηκα τα ξύλινα σκαλοπάτια κάθησα στον καναπέ , και με το που την είδα φτιάχτηκα ακαριαία!
...ήταν ασχημούλα , κοντούλα , με ανύπαρκτο στήθος και οσφυο-πυελική διαμόρφωση που δεν αναδείκνυε τις γλουτιαίες καμπυλότητες της, συγνώμη για την έκφραση αλλά ήταν σαν "κατσαριδάκι" , αλλά ήδη ήμουν σε ημιστύση!
...ήρθε και με φίλησε στο στόμα δήθεν για να μου πουλήσει ένα ακαριαίο ερωτικό αίσθημα που σχηματίστηκε μέσα της.
την παρατηρούσα προσεκτικά και ερεθιζόμουν
...τα δόντια της ήταν ερμειτικά κλειστά για να απαφορεύσει την επαφή της γλώσσας της με την δικιά μου , αλλά παρόλαυτά η κακή υποκριτική,παραδόξως με έφτιαξε, και της χάρισα ένα μπλέ χαρτάκι...
ήμουν σίγουρος απο πρίν για τις επιπλοκές μιας επαφής με νεαρό θήλεο.
...στο δωμάτιο με το που έβγαλε το σουτιέν και αποκάλυψε 2 ανύπαρκτους μαστούς με επηρμένες θηλές , μου προκλήθηκε αυτόματη στύση!
...πίπα δεν μου έκανε , αλλά δεν με ένοιαζε.
...οι φευγαλαίες χειλεο-χειλικές επαφές ήταν αστείες.
...αιδοιλειχία δεν άφησε να κάνω.
...δακτυλο-ορθική διείσδυση την απέφυγε.
...δακτυλο-κολπική διείσδυση επίσης δε με άφησε.
με κολάκευε πολλές φορές , δήθεν λόγω του ερωτικού αισθήματος που και καλά δημιουργήθηκε , αλλά στην ουσία για να με αποσπάσει απο τις ενορμήσεις μου.
δε με ένοιαζε καθόλου για τις αρνήσεις , και μόνο που εκδήλωνα το πιπιλιστικό αντανακλαστικό στις θηλές της μου αρκούσε.
έβαλα το πέος μου μέσα της , και κόντεψα να τελειώσω μετά τις 2-3 παρατρίψεις , οπότε εφάρμοσα την τακτική της διακοπτώμενης συνουσίας για να καθυστερήσω το μοιραίο
η δεύτερη στάση η οποία ήταν και αυτή διαλείπουσα, ήταν η κυνική όπου μετά απο 5-6 παρατρίψεις απέβαλα απο μέσα μου το υγρό...
...στο δρόμο ένιωσα γελοίος αλλά ήμουν ήρεμος και απαλλαγμένος απο τα στερητικά.
...σκεφτόμουν ότι όχι μόνο το λιμβικο-αυτόνομο συστημά μου είναι παντελώς ανεξάρτητο απο τη βούλησή μου , αλλά μου αφήνει και ελάχιστα περιθώρια να κάνω ή να μην κάνω μια κίνηση αντίθετη απο τις επιταγές του...
...και επειδή πολλοί θα απορήσουν με την, παράλογη βαθμολογία , τους προτρέπω να
"συζητήσουν" με τον αλμπέρ καμύ καθότι τον έχουν απασχολήσει κάτι τέτοια θέματα...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2014
ευγε νεε μου!!συγκινητικος,ρομαντικος οπως παντα!"ασχημουλα που με καυλωσε.."Ναι!Έρωτας
05 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλώστον !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2