Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σας, ημερομηνία ενδεικτική, ύστερα από μια απεγνωσμένη αναζήτηση σάρκας κατέληξα στην Μάγια η οποία ομολογουμένως μου έκανε εντύπωσης. Πρόκειται για μια νεαρή κοπελιά με ωραίο σώμα και κυρίως όμορφο πρόσωπο που αυτό ήταν κυρίως ο λόγος της προτίμησης μου. Ύστερα από μικρή αναμονή στο δωμάτιο ήρθε η κοπελιά, είπαμε κάποιες κουβέντες περί ανέμων και υδάτων για να σπάσει και καλά ο πάγος Μαλακία . Με το που γδύνεται τρώω την Πρώτη ξενέρα, το στήθος της πεσμένο, πράγμα το οποίο φορώντας τον στηθόδεσμο στο σαλονάρισμα δεν φαινόταν ότι θα ήταν πεσμένα. Τέλος πάντων είπα από μέσα μου, ξαπλώνω στο κρεββάτι όπου ομολογούμενος μου πήρε καλή πίπα χωρίς προφυλακτικό αφού προηγούμενος με είχε ρωτήσει. Αφού επετεύχθη η ανόρθωση ξεκινήσαμε την κλασική στάση, εκεί τρώω την δεύτερη ξενέρα, η γκόμενα ήταν στον κόσμο της πότε κοίταζε κατακόρυφα το ταβάνι πότε ξαφνικά κοίταζε εμένα, αυτό το τελευταίο δεν το έχω συναντήσει ούτε το έχω ακούσει ποτέ μου Money Mouth . όπως ήταν αναμενόμενο το ηθικό έπεσε και αποφάσισα να τελειώσω με πίπα στο στόμα της , όμως κάθε φορά που κοιτούσα από τον πλάγιο καθρέπτη να δω το σώμα της αυτή ξαφνικά με κοιτούσε λες και ήμουν εξωγήινος Money Mouth . Εκεί της είπα να τελειώνουμε, άλλο που δεν ήθελε αυτή, και σαν βατραχάκι πήδηξε από το κρεββάτι φόρεσε τα εσώρουχα της και πήγε στο καλό, και εγώ έμεινα με το καυλί στο χέρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάγια
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.341
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maniouel, LanciaRallye037 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού