Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην τσάρκα που πραγματοποίηση την ημέρα των γενεθλίων μου, ήθελα το δωράκι που «θα μου κάνω» να είναι μια όμορφη νεαρή κοπέλα, με σίγουρα αποτελέσματα. Και η λύση στην αναζήτηση μου είχε το όνομα Φαίη. Μια κοπέλα που είχα να τιμήσω από το περασμένο Πάσχα περίπου με άριστες αναμνήσεις. Μια νεαρή κοπέλα, αδύνατη σχετικά χωρίς βέβαια να την λες skinny. Πλούσιο φυσικό στήθος –το μεγάλο της προσόν-ψηλά πόδια καλλίγραμμη περιφέρεια. Τα μαλλιά της σκουρόχρωμα σε χτένισμα καρέ. Για το πρόσωπο της οι απόψεις διίστανται Σε κάποιους δεν αρέσει, άλλοι πάλι την θεωρούν όμορφη. Εγώ τείνω στην δεύτερη κατηγορία. Την θεωρώ αρκετά γλυκιά, χωρίς κάποιο άσχημο χαρακτηριστικό, και αρκετά sexy. Αλλά περί ορέξεως όπως λέει και η παροιμία……..

Ίσως για το πρόσωπο της οι απόψεις να διαφέρουν, αλλά οι περισσότεροι συμφωνούν για τις υψηλές επιδόσεις της στο δωμάτιο. Έτσι και εγώ είχα μαζί της μια πολύ ενδιαφέρουσα συνεδρία, με πολλά και καλά προκαταρκτικά. Μια συνάντηση που το μεγαλύτερο μέρος της αφιερώθηκε στο στοματικό sex τόσο από μεριάς μου όσο και από την πλευρά της Φαίη αλλάζοντας κατά διαστήματα ρόλους, στάσεις και γωνίες,, αλλά κάνοντας και για κάποιες στιγμές και το «παραδοσιακό» 69.Sex με reverse cow girl, με την κορασίδα να δίνει ρυθμό για να συνεχίσουμε στα τέσσερα, αφού μεσολάβησαν και πάλι λίγα λεπτά στοματικού όπου με σωστή συμμετοχή από πλευράς της και την εντυπωσιακή θέα όλου του πίσω συστήματος ήρθε το τέλος. Με χαιρέτησε, έφυγε σχετικά σύντομα μιας και «άλλο δωμάτιο» την περίμενε για να συνεχίσουμε την κουβέντα μας στο σαλόνι λίγο αργότερα μέχρι την οριστική αποχώρηση μου.

Η Φαίη πλέον είναι μια ολοκληρωμένη επαγγελματίας. Δεν έχει καμία σχέση με το κοριτσάκι που είχα συναντήσει στα ξεκινήματα της, τον Ιούνιο του 2013, αλλά έχει εμπειρίες, παραμένει όμορφη και το κυριότερο ξέρει να ικανοποιεί το επισκέπτη της, μπορεί και προσαρμόζεται στα θέλω και τις απαιτήσεις του, και να μεταμορφώνεται από «γατούλα» σε «τίγρη». Εγώ δεν έχω κανένα παράπονο μαζί της, κάθε άλλο μάλιστα, με καλύπτει απόλυτα και την θεωρώ εξαιρετική επιλογή.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Φαίη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού