Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61182
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολλές καταθέσεις σε «σίγουρες» κοπέλες με εγγυημένα αποτελέσματα, αποφάσισα να πειραματιστώ. Η Ζακλύν ήταν η επιλογή μου. Μια έμπειρη γυναίκα που έχει ξεπεράσει τα πρώτα ….αντα. Ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Πρόσωπο απλό καθημερινό. Σώμα χωρίς περιττά κιλά, στήθος φυσικό, όχι ιδιαίτερα σφριγηλό. Η περιφέρεια της θεωρώ πως είναι το δυνατό της σημείο. Το πρόγραμμα με 69 που ζήτησα μου το άφησαν στα 50 ευρώ, χωρίς να ζητήσω κάποια έκπτωση (κάτι που έτσι και αλλιώς δεν κάνω ποτέ).

Αφού φρεσκαρίστηκα ξάπλωσα να την περιμένω. Αρκετά φιλική, πρόσχαρη και ομιλητική «συνέτριψε» τον πάγο και από την αρχή κατάφερε να δημιουργήσει την απόλυτη οικειότητα, παρόλο που μόλις 2-3 φορές την είχα δει σε τσάρκες μου και δεν είχαμε ανταλλάξει παρά κάποια τυπική «καλησπέρα».
Πολύ καλά τα προκαταρκτικά της με φιλιά στον λαιμό, τα αυτιά, πιπίλισμα του στήθους μου γλείψιμο στη κοιλιακή χώρα για να καταλήξει στα @@κια που τα καραμέλωσε με πολύ καλή τεχνική. Το στοματικό της που ακολούθησε ήταν ισάξιο του «πρώτου πιάτου» με εναλλαγές ρυθμού, παιχνίδια με την γλώσσα στον κορμό και την βάλανο, deep throat κατά διαστήματα.

Πολύ υψηλή και ανταπόκριση της στην δική μου ανάλογη περιποίηση, με δυνατές αναπνοές, αναστεναγμούς, βογγητά χάδια και άλλες τέτοιες ομορφιές. Στο sex η συμμετοχή της άριστη με σωστά στησίματα, ειδικά στα τέσσερα είναι χάρμα οφθαλμών για να μας βρει σε αυτή την στάση το τέλος. Χωρίς να βιαστεί ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε για λίγο ακόμα, με ευχαρίστησε κάνοντας μου κάποια κομπλιμέντα, και αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί στο στόμα, ανανεώνοντας το ραντεβού μας.

Η Ζακλύν αποδείχτηκε ανώτερη πέραν πάσης προσδοκίας. Φιλική, πρόσχαρη αλλά και άριστη τεχνίτρια που είναι και το ζητούμενο. Πέρασα πολύ καλά με μια γυναίκα που πρώτη φορά συναντούσα, και την θεωρώ ιδανική για τους λάτρεις των milf. Όσοι ζητούν αποκλειστικά νεαρές κοπέλες, αδιαφορώντας για το service ας μην κάνουν τον κόπο να την επισκευτούν.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζακλύν, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζακλύν
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού