Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Call-Girls 18925
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνευρεση με Kira κατεληξε αδοξα.
Απο εμφανιση πανω κανω οι φωτο στο πιο girl next door.
απο διαθεση μετρια εως καλη αλλα παντα τυπικη
στα του αγωνα ομως συνεβησαν τα εξης:
Πιπα 3 λεπτα και με το ζορι να βαλουμε προφυλακτικο για να αρχισουμε τα περαιτερω. (1ο στραβωμα)
Της λεω θελω να συνεχισεισ και με βαρια καρδια συνεχιζει για αλλα 2 λεπτα οπου και περνει το προφυλακτικο και το φοραει με το 'ζορι'. Μετα απο λιγο ερχεται το τελος στα 4 οπου ειναι παραπολυ καλη και παμε στα σχετικα μπανια.

περνανε λιγα λεπτα και της λεω να αρχισει ξανα. Μου λεει τι; Της λεω πιπα...
Δυσανασχετει και αρχιζει παλι με διαθεση παρομοια και καπου εκει μου εχει στραβωσει η διαθεση.
Με το ζορι να βαλουμε προφυλακτικο παλι οπου και λογω της διαθεσης δεν μπορουσα να τελειωσω. Βγαζω το προφυλακτικο και της λεω πρεπει να συνεχισουμε με στοματικο. Καπου εδω σταματησαν τα ωραια αφου μου ειπε πως ειναι κουρασμενη και δεν μπορει να συνεχισει αλλο. Οταν λοιπον της ειπα οτι θα πρεπει να μου επιστρεψει καποια χρηματα ή αλλιως να συνεχισει, μου λεει αποκλειεται και μονο σεξ αν θελω. Της λεω πως δεν θελω σεξ αλλα να συνεχισει ωραια και ηρεμα με πιπα και λεει πιπα τελος .
Την εδιωξα οπως καταλαβαινετε. Το γραφειο αν και ευγενικο δεν θελησε να επεμβει βεβαια και μου ελεγε δικαιολογιες τυπου ειναι κουρασμενη κλπ. Αν ειναι κουρασμενη το καταλαβαινω αλλα να μην θελει τα 130 ευρω....

Υ.Γ. για το cim ζηταει +20 που δεν ειχα δει καπου να αναφερεται στο site τους ή εδω.
Υ.Γ. μην ακουσω σχολια περι καθαριοτητας. Πλυμμενος ξυρισμενος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
82
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2014
Μου λεει τι; Της λεω πιπα...χαχαχα ωραίος!
02 Δεκεμβρίου, 2014
Ωχ, γρήγορα κουράστηκε. Κεφάλι σε τοίχο!
02 Δεκεμβρίου, 2014
εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως έχουν την απαίτηση μερικές και μερικά γραφεία να 'επιβάλουν' την καταβολή των χρημάτων μπροστά.
σίγουρα υπάρχουν λαμόγια που κοροιδεύουν τις γκόμενες αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να μας υποτιμάνε ζητώντας προκαταβολικά το αντίτιμο.
Στο φινάλε στη ζωή τα πάντα έχουν ένα ρίσκο. Είτε μουνί πουλάς είτε φασόλια το ίδιο είναι από πολλές απόψεις.
Μήπως τελικά να φτιάξουμε έξτρα μια ασφαλιστική για τα 100/200/300+αρια που πιθανόν κάποιες χανουν από κάτι εξυπνοπούλια?Ασφάλεια πίστωσης όπως το Αμέρικα που είσαι μέλος σε γραφεία που ξέρουν μέχρι και τι χρώμα βρακί φοράς.(1984) και πριορ του μιτινγκ χρεώνεται η καρτούλα σου και ένα διακριτικό ςμς σε ειδοποιεί για την πίστωση.
Προσωπικά αν κι εχει χρόνια να μου τύχει, σε μελλοντική τυχόν περίπτωση θα φύγει κλωτσιδόν ή θα φύγω τρέχοντας. Έλεος με τα πουτανάκια που τρώγανε πατάτα μέχρι πριν 3 μήνες..
02 Δεκεμβρίου, 2014
αρχοντας με 130 τα θελω ολα......!!!!!!!!! αρε ελληναρες Ναι!Χμμμ; αυτα δινω...ειτε εχω την kira ,veronica,joulia etc !!!!!!! ειμαι ο γαμιας πληρωσα και γαμω τα λεφτα !!!!!!!σε θελω ετσι...σε θελω αλλοιως ..ο γαμιας νεοελληνας των 130 Ε μιλησε !!!!!!!!!!!!!!!!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
02 Δεκεμβρίου, 2014
Μια χαρα τα καταφερε η Κιρα! Χαμόγελο Παραγοντες ειναι η ηλικια και η χημεια μεταξυ σας!Ναι!
02 Δεκεμβρίου, 2014
η kira ειναι και γαμω τα κοριτσια...μην μου την ζοριζετε
K
Kapsonis19891989
03 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου παλίκαρε! Δεν κατάλαβα την ειρωνεία για το συναγωνιστή... Αν είναι κουρασμένη να μη δουλεψει. Αν δεν γουστάρει τη φάτσα του να μην κάνει ραντεβού. Αφού είναι σ' αυτή τη δουλειά να μάθει να την κάνει σωστά ή να την κόψει.
Άιντε γιατί παράγινε το κακό με τον κάθε αγαπούλη...Μαλακία
Και ναι, μπορεί να είμαι ο συνήγορος του φίλου, πρόβλημα;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7