Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από καιρό, πορεία Σαββάτου στους πορνοδρόμους της Φυλής, παρέα μου ο συναγωνιστης milepetroza, καπού εκεί συνάντηση με τσάρο πρόεδρο και κουβέντα.

Οι δρομοι της οδού γεμάτοι, αλλά δωμάτια λίγα έως και καθόλου στα περισσότερα τσαρδιά. Στοχευμένα μπήκα στο Φυλής 109Α για την κοπέλα του ΠΥΡΑΛΟΥ, την Λάουρα- Φραουλίτσα. Μαζί με την Λάουρα και η άλλη Λαουρα με θητεία στα κεντρικά τσαρδιά της Φυλής. Επιλέγω την κοπελα και μπαινω δωμάτιο. Μπάνιο στο επίμαχο σημείο και μου λεει η κοπελα πως θα ερθει σε δυο λεπτά. Αφου τελειώνω καθομαι και περιμένω.

Εισοδος κοπελες και κουβεντα, χαλαρου, ευγενικου επιπεδου. Η Λαουρα εινια μια μετρια προς ψηλή κοπελα, μελαχρινή με στητό βυζάκι μετριου μεγεθους, μεγαλη κωλαρα, 21 Μαϊων με καταγωγη από την Ρωσία. Αφου ειπα και εγω τα δικά μου ξεκίνημα με περιποίηση της περιοχής του στήθους της.
Πέρασμα προφυλακτικού, και την ρωτάω αν ειναι καλή στο τσιμπουκι, μου λεει χαμογελαστα πως εγω θα της πω αν το κανει καλα. Σταθεροποιηση του εργαλειου με τα δυο χερια σαν να πλάθει πλαστελίνη και περιποίηση του κεφαλιου, υστερα της λεω για deep οπου τα πήγε καλα.

Πρωτη στάση στα τεσσερα, οπου με παροτρυνε να την γαμησω σιγα-σιγα και πραγματι ετσι κι εγινε, η κοπελα με διακριτικούς ηχους ειχε παρει μια αρκετα σταση στα 4, ενώ εγω της ειχα πιάσει τα ομοργα πατουσάκια της και την γάμαγα στο ετσι. Εισοδος παραλληλα και κωλοδαχτυλου στην τρυφερη σουφρα της που της αρεσε.

Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με δυνατους ρυθμούς δεν με άφησε να παιξω με την κλειτορίδα της, παραλληλα χουφτωνα τα βυλαχταριστα βυζάκια της και εδω η διακριτικοί αναστεναγμοί της ανέβαζαν ρυθμούς.

Αλλαγή σε cowgirl, δεν μου αρεσε η σταση αυτη καθώς δεν ειχα βολευτεί ουτε εγω και ουτε η ιδια το κατειχε το θεμα.

Τελευταια σταση στα 4, οπου με παροτρυνε να χυσω στο ετσι, μιας και απείχα καιρο, και μια της ελλειψης φαντασιας που ειχα, τελειωσα μετα απο γρηγορους και ολιγολεπτους ρυθμους.

Κουβεντα στο τελος, μου ειπε πως δεν εχει κοσμο ακομα και στο 20ρικο, της ειπα αν εχει δουλεψει σε στουντιο και μου ειπε πως δουλευε Κηφισου για ενα διαστημα, ανεβηκε στα πορνοτακουνα με χαιρέτησε και εφυγε.


Αυτα για την συγκεκριμενη κοπελα, κινηθηκε σε μια τυπικη χαλαρη καταθεση ...
Επίσκεψη στην καβα για να κουμπώσω ενα Γερμανικου τύπου Monster, red bull αξίας μόλις 0,70 ευρώ.
Τσάρκα σε Λιοσίων με τον συναγωνιστή και τελος πορνο-πορείας για σήμερα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού