Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 22:20
Η μελαχρινή μεσήλικη υπηρεσία, απ' το κουζινάκι όπου καθόταν, με κοίταζε μέσα απ' τα μεγάλα διάφανα κρύσταλλα των γυαλιών της καθώς κατέβαινα τα σκαλάκια της εισόδου. Αμέσως σηκώθηκε κι αφού με χαιρέτησε, με μια ανάσα έκανε γνωστό το πρόγραμμα, «τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό κι εξήντα εννιά!», της κοπέλας που ακολουθούσε, «γειααα σας!». Μιας νεαρής λευκής αλλοδαπής, με πλούσιο ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι σχεδόν τον ποπό, όμορφο πρόσωπο, μεγάλο ζουμερό στήθος, με δύο λέξεις ανεξίτηλα γραμμένες πάνω απ' τον δεξιό μαστό, κανονικό σώμα, με μία διάστιξη στη δεξιά ωμοπλάτη, συμπαθητικό κώλο, καλοσχηματισμένα πόδια.
«Θέλετε να περάσετε;», με ρώτησε με χαμόγελο. «Ποια κοπέλα είναι;», ζήτησα να μάθω. «Αυτή», απάντησε σοβαρεύοντας απότομα, δείχνοντας προς το μέρος της νεαρής πόρνης που τώρα επέστρεφε στο κουζινάκι. «Τ' όνομά της πώς είναι;... Ελένη;», επέμεινα. «Ναι!», είπε με αναπτερωμένη ελπίδα. «Αχά, με ξέεερεις!», άκουσα και τη μικρή να διαπιστώνει από μέσα, συμπληρώνοντας μ' επιτηδευμένη απογοήτευση: «Αλλά δεν με θέλεις!»
Με το που έκανα την κίνηση να βγάλω το πορτοφολάκι μου, η τσατσά προχώρησε προς τα ενδότερα λέγοντάς μου: «Ελάτε εδώ!»
«Ωωω, με θέλει!», φώναξε η Ελένη απ' το κουζινάκι. «Σε θέλει, σε θέλει! Χα χα χα...», επιβεβαίωσε η υπηρεσία παίρνοντας το δεκάρικο κι εφιστώντας μου την προσοχή για ένα σκαλί, μου έδειξε προς το προσεγμένο δωμάτιο με το νούμερο 1 στην πόρτα του.
Εκεί μέσα περίμενα έξι λεπτά. Εισήλθε με χαμόγελο. Με την καπότα στο στόμα, πήρε θέση ανάμεσα στα σκέλια μου και κοιτάζοντάς με λάγνα άρχισε να περιφέρει τ' αφράτα βυζιά της πέριξ τής περιοχής των γεννητικών μου οργάνων, πραγματοποιώντας και μια παραλλαγή ισπανικής...
Σύντομα ψιλοκαύλωσα. Τότε εκείνη ξετύλιξε το ελαστικό κατά μήκος της ψωλής μου ξεκινώντας μια δυνατή, ρουφηχτή πίπα. Της ζήτησα «λίγο πιο σιγά!». Συμμορφώθηκε αμέσως. Καθώς πίπωνε άκουγα την αναπνοή της και το σιγανό ηδυπαθές «μμμ»
«Δεν μου λες Ελένη!», είπα κάποια στιγμή. «Μμμ;... Ποπ!», έκανε καθώς έβγαζε τη λαστιχοντυμένη ψωλή απ' το στόμα της. «Κανένα φιλάκι, εδώ (στις θηλές), δίνεις;». «Ναι!», απάντησε πρόθυμα.
Μου έγλειψε τις ρώγες, τον λαιμό, λίγο το αυτί, χαϊδεύοντάς μου ταυτόχρονα τ' αχαμνά. Με τη σειρά μου τη "θήλασα", τη φίλησα στον λαιμό, της χούφτωσα τον κώλο.
Αρχικά ζήτησα ν' ανέβει από πάνω. Πιάνοντας τον πούτσο τον έχωσε στο μουνί και πήρε ν' ανεβοκατεβαίνει. «Για να δοκιμάσω και λίγο από πίσω...», της είπα όταν ένιωσα πως κουράστηκε κι εκείνη ξεκαβαλικεύοντας στάθηκε κατάλληλα. Συνέχισα έτσι τη γάμευση του μουνιού της μέχρι που έχυσα.
Πριν φύγει μου απάντησε πως έλειπε δυο μήνες απ' το συγκεκριμένο μπουρδέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού