Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντήθηκα πριν από λίγο καιρό με τη Βαλέρια (ημερομηνία ενδεικτική) μετά από σύσταση καλού φίλου, ο οποίος είναι αυθεντία στον τομέα των cg. Συνεννόηση εύκολη και κλείσιμο ραντεβού με τη δεύτερη (την πρώτη φορά ήταν φουλ κλεισμένη όλη τη μέρα) σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου.

Μετά από μικρή καθυστέρηση μου παρουσιάζεται μια πολύ όμορφη κοπέλα (μελαχρινή πλέον) ντυμένη στα μαύρα. Αφού έκανε το μπανάκι της, ξεκίνημα δυναμικό του αγώνα με μια καταπληκτική πίπα. Υγρή, βαθιά, χωρίς ίχνος δοντιού, πραγματικά από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει. Αφού για μια στιγμή μπήκα στον πειρασμό να τελειώσω στο στόμα της, χωρίς να δοκιμάσουμε άλλες στάσεις. Τελικά αυτοσυγκρατήθηκα και της είπα να έρθει από πάνω μου.
Κι'εκεί τα έδωσε όλα η πιτσιρίκα με αποτέλεσμα να φθάσω στη αμήν μετά από λίγα λεπτά, και πάλι καλά να λέω τόσο πολύ που με είχε φτιάξει με το στοματικό της.
Να αναφέρω ότι προς τιμήν της επεδίωξε η ίδια να δοκιμάσουμε και δεύτερη φορά αλλά το μεν πνεύμα πρόθυμο, η δε σαρξ (η δική μου) αδύναμη.

Αν το δω λοιπόν ψυχρά αντικειμενικά το πράγμα, τότε οφείλω να πω ότι η Βαλέρια ήταν μια άριστη κατάθεση και πως θα ξαναπήγαινα μαζί της με κλειστά μάτια. Επειδή όμως στο σεξ δεν υπάρχει τρόπος να μετρήσεις με ακρίβεια αυτά τα πράγματα, θα αναφέρω μερικά σημεία που με χάλασαν και εξαιτίας των οποίων η εμπειρία μου αποδείχτηκε λιγότερο τέλεια απ'όσο θα συμπέραινε κάποιος με μια ψυχρή παρατήρηση των γεγονότων.

1)Η Βαλέρια έχει πολύ ωραίο μοντελέ κορμί, πιθανότατα και λίγο πιο αδύνατο απ'ότι φαίνεται στις φωτό. Δυστυχώς για μένα αυτά τα σώματα δεν είναι ακριβώς του γούστου μου καθότι προτιμώ τις πιο τσουπωτές κοπέλες με πλούσια πιασίματα. Όχι ότι η Βαλέρια είναι σκελετός, προς Θεού. Απλώς είναι ένα κλικ πιο αδύνατη από το ιδανικό μου.

2)Παρότι στο μάτι ο κώλος της μοιάζει τέλειος, εντούτοις είναι αδικαιολόγητα χαλαρός για μια κοπέλα στην ηλικία της.

3)Η επικοινωνία μαζί της είναι κάτι παραπάνω από προβληματική. Κακά τα ψέματα, όταν κλείνεις μια κοπέλα για μια ώρα είναι ανθρωπίνως αδύνατο να κάνετε σεξ συνεχώς. Θα θελήσεις να ανταλλάξετε και μια κουβέντα, να πείτε μια σαχλαμάρα βρε αδερφέ. Σε αυτόν τον τομέα θέλει επειγόντως βελτίωση.

4)Η Βαλέρια έχει το κακό συνήθειο όταν δεν πηδιέται να καπνίζει. Μιλάμε ούτε η τσιμινιέρα της ΔΕΗ στο Κερατσίνι δεν φουμάρει τόσο πολύ. Για μένα λοιπόν που βρίσκω αντιαισθητικό το θέαμα μια γυναίκας να είναι συνεχώς μ'ένα τσιγάρο στο στόμα, αυτό είναι μεγάλο μείον.

Με λίγα λόγια, αν κοιτάξουμε αποκλειστικά τον τομέα των υπηρεσιών τότε θα συνιστούσα τη Βαλέρια ανεπιφύλακτα. Ειδικά στα 100 ευρώπουλα η κοπέλα είναι VFM και εξαιρετικός συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών. Επειδή όμως είμαι ένας γεροπαράξενος με όλα τα χούγια και τις ιδιοτροπίες μου, γι'αυτό θα είμαι διστακτικός και απλώς θα πω ότι τη συνεύρεση μας δεν θα μου μείνει αξέχαστη όπως ήλπιζα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2014
Σαφής και κατατοπιστικός....Αυτό το γαμημένο το τσιγάρο ..το 'χουνε ξεφτυλίσει !! Βρωμάει, βρωμάτε, βρωμάμε !! έλεος πια...
28 Νοεμβρίου, 2014
Πολυ ωραια κριτικη πιξι
28 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φχαριστώ φίλε.
P
px75
28 Νοεμβρίου, 2014
Μπραβο φιλε. Εγραψες την πληρη αληθεια. Καποιοι εδω μεσα την εκαναν θεα. Μονο θεα του καπνισματος μπορουσε να γινει. Εχει κατι μηνες σεην Ελλαδα που τρωει ψωμι. Ας κοιταξει να μαθει 5-6 λεξεις ή να μαθει αγγλικα. Εκτος αν ειναι τελειως τουβλο.
28 Νοεμβρίου, 2014
Καλά εσύ έχεις κολλήσει στην ψηλή την βυζαρού η οποία πέραν του ότι έχει πλέον οριστικά σταματήσει, αντικειμενικά ήταν 2-3 κλικ πιο κάτω σε εμφάνιση και περίπου το ίδιο σε υπηρεσίες.
Τώρα σε επικοινωνία ευλόγως υπερτερούσε, αλλά μπορείς να επικοινωνείς και μαζί μου χωρίς να σε χρεώνω όταν θέλεις.Χαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτο που κολλαει ρε φιλε ? Μιλα ελληνικα
29 Νοεμβρίου, 2014
το τηλεφωνο της μπορει να μου το στειλει καποιος σε μυνημα ? ευχαριστω
30 Νοεμβρίου, 2014
μπορει καποιος να μου δωσει το τηλεφωνο της pls σε pm
04 Δεκεμβρίου, 2014
Διαφωνώ για τον χαλαρό κώλο....μιά χαρά είναι, όπως και τα αγγλικά τηςΚουλ
06 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε τοτε με συγχωρεις αλλα δεν ξερεις καλα αγγλικα.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10