Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 215776
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη επισκεψη στο ιδρυμα και ειχα σκοπο να δοκιμασω τη Λιλη ή τη Βικτωρια.Η Λιλη δεν ηταν εκει και αφου μου αρεσε εμφανισιακα η Βικτωρια διαλεξα αυτην! Με οδηγησε στο δωματιο χωρις ντουζιερα,μου ειπε για τα προγραμματα που εχει,και αφου πληρωθηκε 60 ευρω για 45' μου εδωσε πετσετα και μου εδειξε το κοινοχρηστο μπανιο.Καθαρο ηταν αλλα λιγο χυμα η κατασταση.Επιστρεφοντας στο δωματιο πηγε κι αυτη να κανει μπανιο,αποκαλυπτοντας το γυμνο κορμι της!
Μετα απο λιγο χουφτωμα,ξαπλωσα για το μασαζ.Τη ρωτησα αν δινει φιλια με γλωσσα και απαντησε ναζιαρικα "θα δουμε"! Τελικα δεν εδωσε,μερικα πεταχτα μονο και στο τελος μου ειπε οτι με νεο πελατη αισθανεται καπως αμηχανα,επειδη δεν τον ξερει και δεν ειναι ανετη!
Το μασαζ της ηταν αρκετα καλο,οπως της ειχα πει οταν με ρωτησε......χαλαρωτικο και σε καποια συγκεκριμενα σημεια που ημουνα πιασμενος,πιο δυνατο! Εκανε σε ολο το σωμα και η διαρκεια ηταν 25 με 30 λεπτα.
Μετα γυρισα ανασκελα και αρχισε το αισθησιακο χαιδεμα μαζι με φιλια σε σωμα και λαιμο.Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα με βαθια πιπα,αρκετα καλη,μαζι με περιποιηση της γυρω περιοχης! Την σταματησα και την ξαπλωσα στο κρεββατι και αρχισα να την γλυφω εγω! φτιαχτηκε πολυ γρηγορα και υγρανθηκε εντονα.ιδιαιτερη ευχαριστηση εδειχνε οταν την εγλυφα στα αυτια!!!
Ξεκινημα με ιεραποστολικο πανω στο κρεββατι οπου ταυτοχρονα χαιδευε την κλειτοριδα της,κατεβασμα και πιπα γονατιστη στο πατωμα κοιτωντας με ταυτοχρονα στα ματια και το τελος ηρθε στα 4.....στην αρχη στο μασαζοκρεββατο και μετα στον καναπε! αυτη τη φορα με κοιταγε να τελειωνω μεσα απο τον καθρεφτη!!!
Η Βικτωρια ειναι μια ευχαριστη παρουσια,ομορφουλα με ωραιο σωμα και επιδερμιδα απαλη,μεσαιο στηθος με σκληρες ρογες και πεταχτο κωλαρακι! Μου ειπε οτι ειναι 23 ετων καταγεται απο την Γκανα!
Το μασαζ της δεν ηταν επαγγελματικο αλλα ηταν πολυ καλο και η συμμετοχη της στο σεξ πολυ καλη! Αν φιλαγε κιολας θα ηταν αψογη η συναντηση μας!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού