Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163315
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτελους συναντησα τη Μόνικα.Οταν πηγα δεν ειχε κανεναν και περασα με 40€ με ελευθερο στοματικο απο 50€.Η τσατσα με πηγε στο 1 δωματιο δεξια και το λεω γιατι το κρεβατι ηταν τρισαθλιο με το πιο εκνευριστικο τριξιμο.Αχρηστοι νταβατζηδες μονο μουρη πουλανε.Πλυθηκα λιγο και περιμενα την Μόνικα στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη.Ηρθε,συστηθηκαμε και επεσε κατευθειαν στα γονατα και ξεκινησε την πιπα η οποια ηταν θαυμασια.Τον καρφωνε στο λαρυγγι της για πλακα,τον εφτυνε,τον χτυπουσε με μανια στη γλωσσα της ενω σε κοιτουσε προστυχα ενω πολλες φορες της επιανα το κεφαλι και της το πιεζα οσο μπορουσα για να τον παιρνει οσο πιο βαθια χωρις να δυσανασχετισει καθολου.Ξαπλωνω και συνεχιζει το τσιμπουκι ενω καποια στιγμη με ανασηκωνει λιγο και μου περιποιεται και το κωλαρακι και κατα ολη τη διαρκεια της πιπας ξεχασα να αναφερω οτι τιμησε και τα @@ τα οποια δεν χορταινε να ρουφαει και να γλειφει.Πρωτη σταση την βαζω απο πανω σε reserve cowgirl οπου κουνηθηκε πολυ ωραια και οταν της εριξα τις πρωτες μπατσες στην κωλαρα της με ζητησε πιο δυνατα,αλλο που δεν ηθελα και εγω και πραγματικα της τον κοκκινισα,ενω τα μπατσακια συνεχιστηκαν και στις αλλες στασεις που ακολουθησαν.Μετα απο ενα 3λεπτο σ'αυτην την σταση,τον ξαναπαιρνει στον στομα για να μου τον ετοιμασει για την επομενη σταση οπως μου ειπε.Την στηνω στα 4 και αρχιζω να την γαμαω οσο πιο γρηγορα μπορουσα,την εβριζα και ζητουσε και αλλο και καποια στιγμη με επιασε το ενα χερι και εβαλε 2 δαχτυλα στο στομα της.Αυτο που μας την εσπασε ομως πολυ ηταν το κρεβατι,γι'αυτο την σηκωνω ορθια και συνεχιζουμε,πραγματικα δεν την χορταινα σ'αυτην την σταση,ποτε με τις μπατσες και ποτε με τα μπινελικια.Για τελος ηθελα να την παρω και απο μπροστα,την ξαπλωνω στην ακρη του κρεβατιου,βαζω το ενα ποδι της στον ωμο μου και μ'εμενα ορθιο απλα να εχω βαλει το ενα γονατο μου στο κρεβατι,αρχιζω να την γαμαω σε πιο χαλαρο τεμπο.Οταν ηθελα να χυσω,της ειπα οτι ηθελα να τα ριξω στα βυζια της,κατι που δεχτηκε.Ετσι οπως ημασταν καθεται κατω και εγω οπως τον επαιζα,παταω με το ενα ποδι στο κρεβατι και της ζηταω να μου γλειφει τα @@ οσο τον επαιζα,αλλο που δεν ηθελε και μετα απο λιγο την εχυσα στα βυζια της.Ηταν δυνατο χυσιμο καθως τα γονατα μου ετρεμαν για ωρα.
Πλυθηκαμε και η Μονικα δεν εδειξε καμια βιασυνη να φυγει απο το δωματιο,μιλησαμε και οπως ειπε και ενας αλλος συναθλητης σε κριτικη του εδειξε πολυ ενδιαφερον γι'αυτα που γραφονται γι'αυτην στο internet.Της ειπα οτι λενε τα καλυτερα και οτι τα ίδια θα γραψω και εγω,γιατι περασα τελεια και οτι κανει πολυ καλα αυτο για το οποιο την πληρωνουμε.Φιληθηκαμε και με χαιρετησε.
Η Μονικα ειναι ενα πραγματικο σκυλι στο γαμησι που θελει να σε ικανοποιησει και ειναι σιγουρο οτι θα περασεις καλα μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2014
Τι ειπες τωρα ρε φιλε.... πω πω πρεπει να δοκιμαστει συντομα η δεσποινις!!! Κουλ
27 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν σε χαλαει η εμφανιση που δεν το εχει και τοσο και η ηλικία 40,πηγαινε καρφι,το service ειναι super.
28 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eχω φυγει τρεχωντας, αυριο κιολας φιλε.... Αυτα τα απιστευτα μιλφ με τις τρομερες υπηρεσιες ειναι η αδυναμια μου!!
29 Νοεμβρίου, 2014
Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4