Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 436808
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια που με έφερε ο δρόμος, είπα να περάσω να δω τη Λίλυ, που τόσα θετικά έχω διαβάσει κατά καιρούς. Παρκάρω άνετα απο κάτω και ανεβαίνω τα σκαλιά για το 2ο όροφο. Ευγενική, με ρωτάει αν θέλω κάτι να πιω, αλλά δεν ήθελα. Της λέω πως ήρθα για τη Lily και μου λέει τα προγράμματα που ξεκινάνε απο τα 50€. Φτάνουμε κάποια στιγμή στο "και 90 το πρωκτικό" Ωραία λέω αυτό θα πάρω. Δίνω τα χρήματα και με πάει στο δωμάτιο.
Η κοπέλα είναι όπως στις φωτο και λίγο καλύτερη. Εκεί που χάνει όμως είναι στο πρόσωπο. Είναι πολύ χάλια τα χείλια που της έφτιαξαν και μερικές φορές σε τρομάζει.
Τα γνωστά πετσέτα κλπ, κάνω ένα ντουζ και πριν τελειώσω είχε μπει η Λίλυ στο δωμάτιο και περίμενε.
Λεμε καμια χαζομάρα να σπάσει ο πάγος, και ξεκινάει με τα προκαταρκτικά. Απλά φιλάκια και χαδάκια μέχρι την ανόρθωση.
Παίρνει το προφυλακτικό και πάει να το βάλει. Της λέω έχω πάρει το full. Οχι μου λέει μόνο πρωκτικό πήρες. To full πάει στα 150!!!!!
Ε δεν ήθελα τπτ άλλο... Της λέω παίρνω το ελεύθερο στοματικό με 80. ΟΚ μου λέει θα σου επιστρέψουμε τα 10€. Δεν είναι για το 10ρικο αλλά για το γαμώτο!!!!
Είχα σπαστεί τόσο που τέλειωσα αμέσως στη κλασσική στάση.
Να πω τώρα πως το λάθος ήταν δικό μου; Δεν μου έχει ξανατύχει αυτό. Με 100€ η λογική λέει πως παίρνεις το full (εκτός της Μαντόνα που είναι 120 αλλά τα αξίζει)
Ας προσέχουμε λίγο για να έχουμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλυ
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2014
Δηλαδη ηθελε 90 ευρω για να γαμησεις ΜΟΝΟ κολο?!! ...........δεν την ειπες να παει να γαμηθει ! Γερο-μύστηςΝαι!Ναι!
27 Νοεμβρίου, 2014
Το "φουλ" πάει στα 150 !!! χαχαχα....Μαύρο ρε, Μαύρο !!
13 Δεκεμβρίου, 2014
Δυστυχώς ,,, χωρίς χα- χα ,,, Στην πάνω κριτική λεει ο φίλος ότι οντως πληρωσε 150ε για φουλ - 40min-- Μεγάλες ... γερμανικες στιγμές ! Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3