Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αλίνα την πρωτοείδα περίπου μια βδομάδα νωρίτερα. Μου άρεσε αλλά δεν είχα περάσει. Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τελικά, στα μέσα του μήνα (η ημερομηνία είναι ενδεικτική). Η Αλίνα είναι ένα πιπίνι γύρω στα 20, με καλλίγραμμο σώμα, ύψος κοντά στο 1.70, όμορφο σφιχτό κωλαράκι και μικρό στητό βυζάκι. Έχει ευχάριστο πρόσωπο και σε κερδίζει με την καλή της διάθεση, το καθαρό βλέμμα και το χαμόγελό της και έτσι νομίζω εύκολα προσπερνάς ένα προβληματάκι που έχει στην οδοντοστοιχία.
Η καθαριότητα σε αυτόν τον οίκο είναι πάνω από τον μέσο όρο της περιοχής.
Η ευγενική υπηρεσία ανακοίνωσε απλό και στάση 69.Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Έκανα ένα φρεσκάρισμα και την περίμενα στο κρεβάτι. Δεν άργησε να έρθει. Τα ελληνικά της είναι λίγα προς το παρόν αλλά δείχνει να προσπαθεί. Έβγαλε το βρακάκι της και κάθισε γονατιστή δίπλα μου. Αφού με αγκάλιασε και χάιδεψε τα μαλλιά μου, έσκυψε και άρχισε να με φιλάει αισθησιακά στα μάγουλα, στον λαιμό και στο σώμα ενώ εγώ χούφτωνα το κωλαράκι της και συγχρόνως άρχισα να γλύφω τα βυζάκια της και να παίζω απαλά με το νινάκι της. Μόλις ερεθίστηκα αρκετά μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα. Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχει. Πολύ ερασιτεχνική, μάλλον από απειρία θα έλεγα γιατί είναι αλήθεια ότι προσπάθησε να τον πάρει πιο βαθιά, όμως χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία. Σε λίγο την σταμάτησα και την ξάπλωσα ανάσκελα. Ήρθα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το ωραίο και καθαρό νινάκι της. Έδειξε να της αρέσει πολύ και να το απολαμβάνει. Δεν με άφηνε να σταματήσω, έκλεισε τα μάτια της και αναστέναζε ενώ χάιδευε το στήθος της. Την περιποιήθηκα για αρκετή ώρα, μέχρι που έχυσε. Έτρεμε όλο της το σώμα. Με αγκάλιασε σφιχτά και αργά με τράβηξε μέσα της. Η συνεύρεση ήταν ευχάριστη και πολύ έντονη, με συνεχή χάδια και φιλιά, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να αντέξω περισσότερο από 3-4 λεπτά. Έτσι ήρθε το τέλος. Μείναμε αγκαλιασμένοι για λίγο, μετά σηκώθηκε, πλύθηκε πρόχειρα ,ντύθηκε, αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε και αποχώρησε.
Συμπερασματικά, η συνάντηση κύλησε σε amateur gfe ατμόσφαιρα, όπως προτιμώ. Στο δωμάτιο έμεινα σίγουρα πάνω από 15-20 λεπτά. Είναι αλήθεια ότι το παρακάναμε, και εδώ να πω ότι, παρόλα αυτά, η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου.
Από μένα συστήνεται σε όσους αρέσουν τα πιπίνια και οι amateur gfe καταστάσεις. Δεν ξέρω πώς θα ανταποκρινόταν σε καταστάσεις διαφορετικού, pse, χαρακτήρα.
Τέλος να σημειώσω οτι η βαθμολογία μου για τις κατηγορίες συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας , χώρος/καθαριότητα χώρου, συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου και σχέση απόδοσης/τιμής, θα ήταν υψηλότερη αν το επέτρεπε το σύστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού