Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280465
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτό το σλόγκαν μου ήρθε στο μυαλό χθες όταν μόλις για δεύτερη φορά ξαναέβλεπα την Αρτέμιδα...Την πρώτη φορά που την είχα δει, δεν μου είχε κάνει θετική εντύπωση, μου είχε φανεί πιο παχιά από όσο είναι στην πραγματικότητα, ενώ και το χτένισαμ που είχε δεν την κολάκευε...Χθες όμως, είχε πιασμένα τα μαλλιά της αλογοουρά, φόραγε ένα σέξυ κορμάκι, το στήθος της φυσικό 4άρι, έχει λίγη κοιλίτσα και ωραία περιφέρεια καλοσχηματισμένη ενώ και το πρόσωπό της και το βλέμμα της ήταν ιδιαίτερα όμορφα. Έτσι παρά τις αρχικές μου δηλώσεις και την δυσμενή μου κρίση, τελικά πέρασα μαζί της δωμάτιο με φουλ πρόγραμμα μετά και τις διαβεβαιώσεις του κυρίου της υποδοχής ότι κάνει "τα πάντα όλα" όπως χαρακτηριστικά μου είπε...

Ζεστό μπανάκι για να επανέλθει η θερμοκρασία μου και μικρή αναμονή....Δεν άργησε να έρθει και η κοπέλα, χαμογελαστή και ιδιαίτερα εκδηλωτική, με πολλά χάδια κατευθείαν και λίγο social...Περιμετρικά φιλιά έδιναν και έπαιρναν, ασχολήθηκα για ώρα με το υπέροχο στήθος της το οποίο είναι πρόκληση για τον κάθε άντρα, τη φιλούσα στο κορμί της, στην κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο καθαρό και περιποιημένο αιδοίο της. Ασχολήθηκα για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα με το συγκεκριμένο σημείο της, ενώ και η ανταπόκρισή της μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά υπερβολική και fake...Στη συνέχεια, αναλαμβάνει εκείνη δράση, με τυπικά προκαταρκτικά, με πιπίλισμα των ρωγών μου, φιλάκια στα μάγουλα, στο λαιμό κλπ, μέχρι να φτάσει στο αρκετά ερεθισμένο μου πέος. Και πάει να περάσει προφυλακτικό. Της λέω "εεεπ, γιατί προφυλακτικο? ελεύθερο δεν είπαμε? " έκανε-μάλλον- ότι δεν το κατάλαβε, οπότε για να μη χαλαστώ περαιτέρω το "έπνιξα", άρα κίτρινη κάρτα στον κύριο της υποδοχής που δεν εξήγησε καλά τα προγράμματα, ή στην κουτοπόνηρη κορασίδα...Η πίπα της τίποτα το ιδιαίτερο, απλό ανεβοκατέβασμα του στόματός της πάνω στον κορμό μου, με τη γύρω περιοχή δεν ασχολήθηκε, και λίγα παιχνίδια με τη γλώσσα της επιφανειακά με το κεφαλάκι του πέους μου...Το μόνο που την έσωσε ήταν η οπτική της επαφή μαζί μου με τα όμορφα μάτια της...

Ξεκίνημα στο σεξ με cowgirl με εκείνη να με ιππεύει με ένταση και αρκετά ψεύτικα βογγητά και υπερβολικά, με εμένα να ασχολούμαι με το στήθος της, ενώ εκείνη κοιταζόταν στον καθρέφτη. Στη συνέχεια πλήρης διείσδυση με τα πόδια της να στηρίζεται στο κρεβάτι και να κοπανιέται πάνω μου. Γύρισμα ιεραποστολικό, σε γρήγορους ρυθμούς, με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου και κείνη να με παροτρύνει "να της τα δώσω όλα"Κεφάλι σε τοίχο!...Στη συνέχεια πλαγιαστά, όπου μάλλον δεν το είχε ξανακάνει και δυσκολεύτηκε μέχρι να βρει τη στάση, και τέλος στα 4, με θέα τον όμορφο κώλο της, όπου με έντονες διεισδύσεις και ρυθμό, μετά από λίγο τελείωσα χωρίς κάποια ιδιαίτερη ευχαρίστηση...

Η Άρτεμις, είναι νέα στο χώρο, έχει σίγουρα να μάθει ακόμα αρκετά, για να φτάσει στο επίπεδο άλλων κορασίδων, είτε του ιδίου ιδρύματος, είτε ιδρυμάτων του ιδίου δρόμου, το καλό είναι ότι είναι χαμογελαστή και ευγενική και υπομονετική, και από ότι μου έδωσε να καταλάβω, αντιδρώντας θετικά σε κάποιες υποδείξεις μου, έχει διάθεση να μάθει και βελτιωθεί...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού