Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περνώντας από την Κωνσταντινουπόλεως, είδα την ταμπέλα αναμμένη και σκέφτηκα να ρίξω μια ματιά να δω τι παίζει. Πάρκαρα λίγο πιο κάτω και μπήκα στο μαγαζί.
Μετά την ανακοίνωση του προγράμματος, εμφανίστηκε στο σαλόνι ένα πολύ όμορφο ξανθό μοντέλο, η Ξένια. Η κοπέλα εμφανισιακά μου άρεσε πολύ και σε συνδυασμό με τα 30 ευρώ που κάνει το απλό πρόγραμμα, είπα να τη δοκιμάσω.

Πήγα στο δωμάτιο που είναι στο βάθος, έβγαλα τα ρούχα μου και την περίμενα. Να πω ότι το δωμάτιο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο από πλευράς πολυτέλειας. Ήταν όμως πολύ καθαρό. Και τα σεντόνια επίσης. Έχει ντουζιέρα με ζεστό νερό, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης. Έχει καλόγερο, αλλά και κρεμάστρα στον τοίχο. Τεράστιο θετικό το ότι είχε ένα μεγάλο ρολό με χαρτί και ολόκληρο πακέτο με υγρά μαντηλάκια.
Τεράστιο αρνητικό το ότι στο δωμάτιο δεν υπάρχει μεγάλος καθρέπτης κατά μήκος του κρεβατιού,για να βλέπουμε και από άλλη οπτική γωνία τις φάσεις του αγώνα.

Πριν έρθει σε μένα, την άκουσα που μπήκε στο δίπλα άδειο δωμάτιο και έκανε ντους (παρόλο που δεν είχα πάρει πρόγραμμα με 69). Αυτό το σημειώνω σαν τεράστιο θετικό της κοπέλας και μπράβο της!
Ήρθε μέσα, έβγαλε το εσώρουχο της και ξάπλωσε δίπλα μου. Άρχισε να με χαϊδεύει, αλλά εγώ επικεντρώθηκα αμέσως στα υπέροχα και τρυφερά στηθάκια της. Το στήθος της είναι κανονικό σε μέγεθος, τρυφερό και απαλό, με γλυκές ρόγες! Αυτή προσπάθησε να ξεκινήσει κάποια προκαταρκτικά, αλλά δεν της άφησα περιθώρια να το κάνει, γιατί άρχισα αμέσως να χουφτώνω και να φιλάω τον πολύ ωραίο κώλο της.

Ξάπλωσα ανάσκελα και η Ξένια μου πέρασε το προφυλακτικό. Η πίπα της δεν ήταν έντονη, αλλά είχε καλή διάρκεια. Ήταν αργή, χωρίς παιχνίδια με το πέος, δηλαδή χτυπήματα στη γλώσσα της κλπ Τον έβαλε όλο στο στόμα της και αυτό που μου άρεσε πάρα πολύ, ήταν ότι το έκανε αργά και χωρίς ένταση. Ξεκίνησε από πάνω και σιγά-σιγά και αισθησιακά, έφτασε τα χείλη της ως τη βάση του. Αυτό έγινε τρεις φορές! Την ώρα του στοματικού, είχε φέρει το σώμα της παράλληλα με το δικό μου κι έτσι δεν έχασα την ευκαιρία να έχω τα χέρια μου συνέχεια στον κώλο και στα καλλίγραμμα πόδια της. Δαχτυλιάσματα δεν επιχείρησα, γιατί δεν είναι του γούστου μου.

Μετά ήρθε το σεξ. Στην αρχή ιεραποστολικά και για δεύτερη στάση την έβαλα στα τέσσερα για να βλέπω τον υπέροχο κώλο της. Την σφυροκόπησα αρκετά, μέχρι που τελείωσα.
Σηκώθηκε, μου πρόσφερε ευγενικά ένα κομμάτι χαρτί για να βγάλω το προφυλακτικό και μετά μου έδωσε και μαντηλάκι, φόρεσε το εσώρουχο της, με χαιρέτησε και βγήκε.
Να σημειώσω εδώ σαν αρνητικό της, την έλλειψη social time. Η κοπέλα θα μπορούσε να πει μερικές κουβέντες μετά το τέλος της πράξης. Έτσι, σαν γλυκό επιδόρπιο σε ένα νόστιμο γεύμα.

Σαν συνολική εικόνα, δεν πέρασα σούπερ. Πέρασα όμως πολύ καλά και γι' αυτό θα την ξαναπάρω.
Να πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της και ότι πήρα το απλό πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού