Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα από καιρό να τη συναντήσω την κοπέλα αλλά το ωράριο δεν το ευνοούσε καθώς όπως μου είχε πει κι η ίδια παλιότερα είναι μόνο πρωινή... δόθηκε όμως η ευκαιρία και πέρασα πολύ καλά... το κορίτσι να είναι το πολύ μέχρι 35 χρονών, σωματάκι ελκυστικότατο, ωραία επιδερμίδα, βυζάκι καλοσχηματισμένο σιλικονάτο και τσιπωτό κολαράκι ( το οποίο μακάρι να έδινε..)..δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά για μένα η κοπέλα έχει το καλύτερο πακέτο που έχω συναντήσει ως τώρα σε εμφάνιση και διάθεση...και μου κάνει εντύπωση που είναι κι ελληνίδα.... στα του αγώνα: η κοπέλα το γουστάρει, πολύ καλό ακά στοματικό στο οποίο επέμεινε αρκετά γιατί της το ζήτησα, ωραία αίσθηση στο ισπανικό με το στήθος της, με άφηνε να την πιάνω παντού ελεύθερα, να της βάλω δάκτυλο όπου είδα ότι ήταν αρκετά υγρή ( 69 δεν της ζήτησα κ' δεν ξέρω αν κάνει) ενώ πεσανε και αρκετά φιλιά με γλώσσα κάτι το οποίο γουστάρω πολύ.... η αρχή έγινε με εκείνη από πάνω με καλό ρυθμό εκ μέρους της ενώ η συνέχεια με ιεραποστολικό όπου μείναμε αρκετά, έδειξε ( ίσως και προσποιητά) να της αρέσει ενώ τα γλωσσόφιλα και τα γλυψείματα στο ωραίο στήθος της δεν σταμάτησαν καθόλου....η τσα2 δεν ενόχλησε καθόλου, η κοπέλα δεν βιαζόταν καθόλου και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.... και για μένα αυτή τη σιγμή είναι το καλύτερο vfm στην περιοχή...η κοπέλα είναι επιπέδου studio...καλά να περνάτε

ΥΓ1: Η τιμή ήταν 20€ κι όχι 25 όπως αναγράφεται
ΥΓ2: Έτσι όπως την έβλεπα στο ημίφως μου θύμιζε πολύ στο πρόσωπο την Τζούλια Αλεξανδράτου ( εκτος κι αν με βάρεσε η καύλα στο κεφάλι)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
VAZO34
Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
100
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2014
Την έχω τιμήσει μία φορά,δεν ήμουνα σε καλή ψυχική κατάσταση να το ευχαριστηθώ,είχα και ατύχημα χάλασης της στύσης λόγω άγχους,πήρε την κατάσταση στα... χέρια της,και δεν έφυγα άχυστος.Πάντως απ'ότι κατάλαβα ο ίδιος και διάβασα στις κριτικές,είναι για pse φάση,δεν ταιράζει και τόσο στο δικό μου gfe προφίλ... Παρόλα αυτά,είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας,συστήνεται ανεπιφύλακτα!(Να τιμάμε και τις εγχώριες ιερόδουλες,εφόσον τ'αξίζουν βέβαια!)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1