Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαινω λοιπον κατα τις 10 στο σπιτακι,και μου ανοιγει η τσατσα την πορτα και βλεπω την Αγαπη Κουλ.Μου λεει τα προγραμματα ενω η Αγαπη στηνει την κωλαρα της για να μου κεντρισει το ενδιαφερονΚουλΚουλ.Εγω μιας και δν ημουν φορτωμενος παιρνω το απλο προγραμμα των 30.Μπαινω στο δωματιο ερχεται αυτη και κατευθειαν μου δινει γλωσσοφιλο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,κ αρχιζει να μου χαιδευει την κοιλια και να με αγκαλιαζει.Μετα πλαγιαζω εγω κ αυτη αρχιζει μια πολυ καλη πιπα ενω γλειφει και τα μπαλακια ΚουλΚουλ.Μετα σηκωνομαι και της λεω να συνεχισει την πιπα στα ορθια.Μετα στηνει την κωλαρα της και ερχομαι απο πισω κ αρχιζω να την πηδαω με φορα ετσι ΚουλΚουλ.Μετα απο λιγακι πλαγιαζω και της λεω να ρθει απο πανωΚουλΚουλ.Αρχιζει αυτη ενα δυνατο καβαλημα ενω μου δινει φιλια στο στομαΚουλΚουλΚουλ.Μετα αλλαζουμε σταση και της λεω να ρθει στα πλαγια ,εχοντας θεα την κωλαρα της και χουφτωνοντας την και δινοντας την χαστουκακια καθως την καρφωνα γρηγορα και δυνατα.Ετσι τελειωσα με θεα την κωλαρα της ,αυτη σηκωθηκε μου εβγαλε το προφυλακτικο και με φιλησε στο στομα παλι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και εφυγε Χαμόγελο.Σταθερη αξια για τα σπιτακια των Σερρων η Αγαπη ,και η Μαριαννα επισης καλη,στις αλλες 2 που εγραψε ο κουκλακης δν πηγα δεν μου αρεσαν εμφανισιακα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2015
εγω φιλε την ερωτευτηκα με ερωτευτηκε η Αγαπη Έρωτας και αποφευγω κριτικη . Ωραιος ο φιλος ο Κωστακης Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1