Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα καιρό να περάσω από το σπίτι αυτό, το καλοκαίρι συγκεκριμένα. Είχα όρεξη σήμερα και είπα να περάσω από τη γνωστή Χριστίνα στην οποία έχω πάει αρκετές φορές και έχω μείνει όλες ευχαριστημένος.

Δεν είδα τη συνιθισμένη κυρία της υπηρεσίας αλλά ένα κύριο, ο οποίος μου είπε ότι παίζουν 2 κοπέλες. Η Μαρία με την οποία τελικά πέρασα και άλλη μία που δε συγκράτησα όνομα. Η Μαρία ήταν όμορφη κοπέλα με λίγα πιασιματάκια, αλλά καλό στήθος και πρόσωπο που εμένα μου άρεσε. Μπήκα που λέτε και μου λέει και ο τσάτσος ότι εδώ είμαστε σα studio. Αμ δε...

Είχα ήδη αναρρωτηθεί αν άλλαξε η διεύθυνση και η Χριστίνα δε δουλεύει πια εκει.. Το δωματιο επίσης ήταν ανακαινισμένο, αλλά εκεί που το επιβεβαίωνα στο κεφάλι μου, μπήκε η Μαρία.

Λίγα χαδάκια και σχεδόν αμέσως προφυλακτικό... Πάλι καλά που είχα όρεξη όπως είπα και είχε σχεδόν σηκωθεί από τα χαδάκια. Πίπα γρήγορη. Μισό με ένα λεπτό και μου λέει "πάμε"... Γλύψιμο δεν επέτρεψε κατόπιν ερώτησης. Μου λέει "τώρα σου έβαλα προφυλακτικό"..

Κομμάτια να γίνει λέω, τα λεφτά τα έχω δώσει, όμορφη κοπέλα είναι, τι να γίνει.. Πάμε..! Αρχίσαμε ιεραποστολικό χαλαρά, αλλά ήταν λίγο κρύα και το γύρισα στα 4 που έιχε συμπαθέστατο κόλο (τα πιασιματάκια που λεγαμε). Ωραία αίσθηση και το καλό εδώ ήταν ότι δε διαμαρτυρηθηκε όταν ανέβασα λίγο ρυθμό. Το κακό ήταν ότι δεν αντιδρούσε γενικά... Μετά από λίγο ακόμα σε αυτή τη στάση κατέθεσα. Με ευχαρίστησε, ανέβασε το σουτιέν που δεν είχε βγάλει κι έφυγε.


ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (για να το συνδέσω και με τον τίτλο) :

Ήταν έτσι κι αλλιώς μέτρια η εμπειρία, μετά τη σύγκρινα με τη Χριστίνα που δούλευε εκεί και γέλαγα..! Και με τη Τζουλιάνα πάλι ήταν αστεία η σύγκριση... Εν κατακλείδι, θα την έλεγα μια μέτρια εμπειρία. Όχι κακή απαραίτητα, καθαρά γιατί ήταν όμορφη η κοπέλα. Σίγουρα όχι επιπέδου studio που έλεγε η υποδοχή πάντως.
Οι καιροί είναι δύσκολοι οπότε όταν δίνεις τα χρήματά σου, καλό είναι να πιάνουν τόπο.. Όταν υπάρχουν κοπέλες σαν τη Χριστίνα που τιμάνε τα 20€ που παίρνουν μεχρι δεκάρας, είναι πάντα με χαμόγελο, συμμετέχουν ενεργά και τελικά φεύγεις γεμάτος και ευδιάθετος, τότε κοπέλες σαν τη Μαρία δεν το αξίζουν αυτό το ίδιο ποσό..

Καλή δύναμη σε όλους γιατί οι μέρες είναι ζόρικες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2014
Ο χώρος φιλαράκο,έχει... στοιχειώσει από την αύρα της Αφροδίτης,της Ιέρειας του Έρωτα!
(Έχει μετακομίσει δίπλα,στο 71 στον όροφο,αν ενδιαφέρεσαι...)
23 Νοεμβρίου, 2014
Είναι σαν να συγκρινεις την π0υτσ@ με την βουρτσα Κεφάλι σε τοίχο! Η Χριστινα και η Τζουλιαννα είναι κλασης ανωτερες και δεν τίθεται θεμα σύγκρισης με δ'αυτη και πολλες ομοιες της.Η Χριστινα τωρα τελευταια παιζει στο Φ71 πανω 5-12 το βραδυ και η Τζουλιαννα ολη την μερα στο 66Δ...
23 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς είναι φίλε μου.

Επίσης ευχαριστώ θερμά για την ενημέρωση γιατί μου αρέσει πολύ η Τζουλιάνα και θα ήθελα να την ξαναπετύχω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3