Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...οι ιδέες που συζητήσαμε χτές συνπίνοντας ζεστό καφεϊνικό υγρό , ήταν ένα προσωρινό πνευματικό βάλσαμο ,σαν μεθαδόνη,αλλά πολύ ασθενές, και έτσι πάλι ξύπνησα σε έξαρση...
...σπυράκια , αίσθημα παλμών, τρέμουλο χεριών και άγχος, δημιούργησαν αδυσώπητη ανάγκη για μια δόση οπιο-σεροτονινεργικού μίγματος, μπάς και ο διάολος μέσα μου ησυχάσει για λίγο...
...μια ώριμη γυναίκα , με χυτούς μαστούς , και μέτριας λιπώδους συσσώρευσης , με προδιέθεσε θετικά για την δεκτικότητά της στις θωπείες μου...
...το πάτωμα ήταν πασαλειμμένο με σπέρμα , ούρα και μια καπότα ήταν πεταμένη στη γωνία , ενώ το στρώμα είχε ένα μεγάλο στίγμα νωπού σπέρματος, αλλά παρόλαυτά ένιωσα πολύ ρομαντικά, εν αναμονή της προσωρινής ύφεσης των επώδυνων στερητικών μου...
...ανταλλάξαμε μερικά εγκάρδια ηχητικά κύμματα ,και την άφησα να ανατρίψει άμφω την έσω επιφάνεια του μηρού και εν συνεχεία να μαλάξει στοματικά το πεοεντέριό μου , ενώ εγώ ανέτριβα τις ωμοπλατιαίες χώρες της και τους μαστούς της...
...φαίνεται ότι η συμπάθεια ήταν αμοιβαία , και έτσι το πεντακάθαρο αιδοίο της αποτέλεσε λαχταριστό αντικείμενο των λειχικών μου ορέξεων , ενώ εκείνη το απολάμβανε ,και δεν ήθελε να σταματήσω...
...συνέχισα ανιόντως προς τις μαστικές της καμπυλότητες , ενώ το πέος μου εισχώρησε μέσα της...
να σημειώσω ότι ,αν και η γυναίκα ήταν κατ'εμέ άκρως διεγερτική , έχω την λόξα, να αισθάνομαι τις τάσεις απεμπλοκής και φυγής ενώ είμαι ακόμα σε στύση (!), και έτσι μετά απο λίγες πεοκολπικές παρατρίψεις , το υγρό χύθηκε μαζί με το προσωρινό βάλσαμο των στερητικών μου...
...η γυναίκα είναι πολύ καθαρή , δεν πολυδέχεται τους μαύρους και είναι επιλεκτική, αν και ξέχασα να ρωτήσω το όνομά της...
τέλοσπάντων , περπατούσα ανακουφισμένος νιώθωντας την αιμάτωση να ζεσταίνει τα άκρα του σώματός μου, και συνειδητοποιούσα ότι είμαι δια βίου δεσμώτης του σεξουαλικού εθισμού ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2014
...το πάτωμα ήταν πασαλειμμένο με σπέρμα , ούρα και μια καπότα ήταν πεταμένη στη γωνία , ενώ το στρώμα είχε ένα μεγάλο στίγμα νωπού σπέρματος, αλλά παρόλαυτά ένιωσα πολύ ρομαντικά, εν αναμονή της προσωρινής ύφεσης των επώδυνων στερητικών μου...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ !! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
24 Νοεμβρίου, 2014
είμαι πολύ ρομαντικός ΈρωταςΈρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2