Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθεσινή επίσκεψη στο συγκεκριμένο "σπίτι" όπου δούλευε η Αουρόρα, μικρή κοντή ρουμάνα με μεγάλα βυζιά, αλλά όπως αποδείχτηκε πολύ βρωμιάρα Money Mouth. Επειδή βγήκε όλο χαρά και καλή διάθεση και μου άρεσε, δεν έδωσα σημασία στην αγένεια της τσατσας, μιας καστανόξανθης αδύνατης, πού μόνο να προσβάλει τον πελάτη ξέρει..Θυμός Κάτι πήγα να ρωτήσω την μικρά και με πήρε από τα μούτρα..."αυτά να τα συζητήσετε μέσα στο δωμάτιο" μου λέει με αγένεια...ποιά νομίζει ότι είναι?...και εγώ δεν είμαι κάποιο παιδαρέλι για να με προσβάλει έτσι (γιαυτό και η χαμηλή βαθμολογία πάνω). Τέσπα, δίνω το 20άρι και περνάω στο δωμάτιο. Έρχεται σε 5 λεπτά η κοπέλα γεμάτη καλή διάθεση. Τη βοηθώ να βγάλει τα εσώρουχα και αρχίζω να τη γλύφω στα βυζιά...και τότε γεύομαι σπέρμα από κάποιο προηγούμενο συναγωνιστή, ο οποίος θα έχυσε προφανώς στα βυζιά της...αν είναι δυνατόν, δεν πλύθηκε καθόλου..Θυμός Αυτό με χάλασε πολύ...της τον έβαλα στο στόμα, αφού μου πέρασε πριν προφυλακτικό...η πίπα της μέτρια και καθόλου περιποίηση στη γύρω περιοχήΛύπη Μετα από 2 λεπτά, τη γύρισα σε πισωκολλητό, όπου και κατάθεσα μετά από 8 περίπου λεπτά. Θα τελείωνα και νωρίτερα αν δεν είχε γεμίσει το νιμου της κρέμα...χώρια πού μιλούσε συνεχώς και μου την έσπασε...
Γενικά μετάνιωσα πού επέλεξα αυτο το μαγαζί, αφού στην περιοχή υπάρχουν πολύ καλύτερα...ιδίως γιατί στο διπλανό "σπίτι" δούλευε η Πατρίτσια πού την έχω πάρει πάνω από 5 φορές και δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ! Είπα να αλλάξω λίγο και την πάτησα. Καλη συνέχεια σε όλους!
Υ.Γ. Η παραπάνω εμπειρία μου με την Αουρόρα μπορεί πιθανώς να είναι διαφορετική από τη δική σας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2014
Το γεγονος οτι ξερεις την γευση το σπερματος ειναι λιγο ανησυχητικο. Money Mouth
23 Νοεμβρίου, 2014
Υ.Γ. Η παραπάνω εμπειρία μου με την Αουρόρα μπορεί πιθανώς να είναι διαφορετική από τη δική σας..

Σαφως και είναι διαφορετικη απ τη δικια μας....Μου φενεται περιεργο που δεν σε εχει απογοητευση ποτε η Πατριτσια...αλλα γουστα είναι αυτά τι να πεις περι ορεξεως....
23 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να πώ τώρα? Ας αφήσουμε την Πατρίτσια και ας μείνουμε στην Αουρόρα στην οποία αναφέρεται η κριτική μου. Για μένα ήταν απαράδεκτη στο σημείο α) που αφήνει να τη χύνουν στο σώμα της και β) πού δεν πλένεται μετά ώστε να είναι καθαρή για τον επόμενο πελάτη. Δεν πιστεύω να διαφωνείς σε αυτό?
24 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

8 στις 10 ετσι κανουν
24 Νοεμβρίου, 2014
Έπρεπε να την ρωτήσεις πρώτα ... μερικές προειδοποιούν ... Και στο φιλί το ίδιο ... Αλλά αν έχει φτάσει στο κόκκινο η αγαμία και η σχεσιακή απελπισία δεν τα σκέφτεσαι αυτά ...

Είχα προσπαθήσει να φιλήσω μία παλιά και μου είπε ότι καλύτερα μην την φιλήσω γιατί την έχουν χύσει στο στόμα πολλαπλές φορές εκείνη την μέρα...

Από τότε δεν ξαναπροσπάθησα Μεγάλο χαμόγελο

Πάρε μωρομάντηλα και καθάρισε την ,την επόμενη φορά να είσαι σίγουρος Μεγάλο χαμόγελο

Αν είναι να πιάσει τον πούτσο σου γυμνό καλύτερα είναι να καθαρίσει και τα χέρια της ή να τα πλύνει τουλάχιστον ... Ούτε αυτό το κάνουν μερικές βρωμιάρες ...
25 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χρειάζεται να προσέχουμε πολύ! Ο Θεός να βάλει το χέρι του...
(Updated: 25 Νοεμβρίου, 2014) 25 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό τώρα τι ήταν pouk58?... Εξυπνάδα? Χμμμ;
25 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν κάνουν έτσι 8 στις 10, την βάψαμε!..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8