Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλιος στο αθλημα νεος στο site κ η πρωτη μου προσπαθεια κριτικης ειναι εδω. Παρασκευη βραδυ αποφασισμενος να δω τη νεα άφιξη της αλυσιδας. Φτανω εξω απτο ιδρυμα γυρω στις 22.00. Εισερχομαι, η τσατσα ευγενεστατη οπως παντα,με καλησπεριζει κ μου λεει οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο.με ρωταει αν θελω κατι να πιω οσο Θα περιμενω.η αναμονη μικρη, η κοπελα εμφανιζεται με ενα μικροσκοπικο σετ εσωρουχων κ με πολυ ναζι. Κοντύτερη απο οσο περιμενα, ξανθια με γιμνασμενα ποδια κ καλιγραμμο κωλο αλλα οχι τοσο ωραιο οσο στις φωτο,με φυσικο ευμεγεθες αλλα αρκετα πεσμενο στηθος που εμενα προσωπικά δεν με πειραζει. Προσωπο ομορφο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο με σχετικα μεγαλα κ ομορφα ματια κ λιγο σαρκωδη χειλη. γυρω στα 30+ μου φανηκε. Δηλωνει Ελληνιδα. Περναω στο δωματιο με το απλο αντιτιμο των 50. Οταν ηρθε μου εδωσε με ευγενικο τροπο ενα νοσοκομειακο αντισηπτικο για τα χερια κ μου ειπε οτι προσεχει full κτλ. Στα του αγωνα δεν αποδειχτηκε τοσο συντηρητικη αλλα παντα με προτεραιοτητα την υγεια της κ του πελατη.φιλοτιμη, θα προσπαΘησει να σε ευχαριστησει.Δεκτικη κ δειχνοντας να ευχαριστιεται πολυ τη πιπα (μονο με προφυλαξη) κ γενικοτερα τη δουλεια της.βεβαια φοβαται οπως μου ελεγε πολυ να μην σπασει το προφυλακτικο εξου και το πολυ λυπαντικο στο νινι της. Ξεκίνησε με προκατακτικα διαρκειας με χαδια κ φιλια παντου απο μεριας της εκτος απο το επιμαχο σημειο μου,περασμα προφυλακτικου και συνεχεια με μια βαθια κ καλη πιπα αλλα δεν μου εγλειψε @@ κ μου ειπε οτι γενικα δεν το κανει γιατι θελει να προσεχει. Δεχεται δαχτυλομα και στις 2 τρυπουλες. Συνεχεια στα 4 κ τελειωμα με μαλακια απο μεριας της μιας κ ειχα ξενερωσει με το πολυ λιπαντικό. στα social ομιλιτικη κ περιεργως μορφωμένη απο οσο μου ειπε και καταλαβα.περιεργη περιπτωση τανας. Καλη επαγγελματιας αλλα ισως παραειναι καλη σε σημειο εμμονης.Εφυγα με ενα περιεργο συναισθημα.Απο τη μια ειπα ωραιο τυπακι κ σωστη αλλα απο την αλλη βρηκα την ολη φαση καπως υποχονδρια κ το φαινομενο με το υπερβολικο λιπαντικο με εκανε να σκεφτω μπουρδελο κ οχι studio. Δεν νομιζω να τη ξανασυναντουσα συντομα, για τα δικα μου τα γουστα θελω κατι πιο αυθορμητο.ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
supervans13
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
75
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2014
Μα κάλα αφού προσέχει πως γίνεται να δέχεται δακτύλιασμα και μάλιστα και στις δύο τρύπες;
23 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νοσοκομειακο αντισηπτικο χεριων
23 Νοεμβρίου, 2014
Σε τσαρκα που την ειχα δει, μου εκανε εντυπωση οτι στα προγραμματα της ανακοινωναι πρωκτικο, αλλα οχι 69.
Διαβαζωντας την κριτικη του φιλου, καταλαβαινω τωρα το γιατι.
23 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η κοπελα δεχεται φιλια,γλειψιματα κ δαχτυλα κ γενικα δεν θελει να σε ξεπεταξει.τωρα αμα 8α εγλειφες τετοιο νινι full sto λυπαντικο ειναι αλλο θεμα.εχει κολληματα σαν εμμονες με το αντισηπτικο η το λιπαντικο σε σημειο τετοιο που εν μεσο της συναντησης σου δινει κ σου ξαναδινει αντισηπτικο για τα χερια
24 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ινδιανε μου και μια αλλη γνωστη μας εκανε πρωκτικο αλλα οχι 69.
Πολυ εμπεριστατωμενη και αντικειμενικη η κριτικη του μυστη supervans13. Καλως ηρθες παικτη....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5