Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91842
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό είπα να πάω να δοκιμάσω την τύχη μου σε ένα στούντιο. Λέω "να δοκιμάσω την τύχη μου" γιατί δεν είχα ψάξει απο πριν που να πάω και ποιά κοπέλα να προτιμήσω. Απλά έκατσε, είχαμε βγει με φίλους προς τα βόρεια και ήταν κοντά. Και ήμουν τυχερός τελικά!

Το πάρκινγκ πανεύκολο το βράδυ, ήταν δυο κοπέλες σε βάρδια (η ημερομηνία είναι κατά προσέγγιση), δεν θυμάμαι το όνομα της πρώτης, επέλεξα πάντως την Λόλα. Η Λόλα είναι μια κοπέλα μετρίου αναστήματος, την λες ίσως και κοντούλα, αλλά με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κώλο. Για τα δικά μου γούστα άψογος! Στήθος μικρό αλλά φυσικό, ίσως όχι όσο στητό θα ήταν το ιδανικό. Πρόσωπο που εμπνέει για PSE φάση. Σώμα γενικά πολύ προσεγμένο, ούτε υπερβολικά αδύνατη ούτε με παχάκια (ούτε για αστείο!). Ας πούμε ότι είναι από αυτές τις γυναίκες που αν τυχόν παίζει μία τέτοια στην παραλία ΟΛΟΙ οι άντρες θα έχουν εκεί το μυαλό τους και θα σκέφτονται το κωλαράκι τουλάχιστον για το υπόλοιπο της μέρας!

Ξέχασα να αναφέρω την υποδοχή η οποία ήταν πολύ ευγενική (και όχι τυπικά ευγενική) και πρέπει να ήταν και όμορφη γυναίκα αν δεν κάνω λάθος (ήταν κάπως σκοτεινά στο σαλόνι). Α, παίζει και μισάωρο πρόγραμμα, ξέχασα να ρωτήσω όμως τι περιλαμβάνει.

Τέλος πάντων, μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν καθαρό (όσο μπορείς να κρίνεις την καθαριότητα με το ημίφως), με πετσέτες σε νάυλον, και ντουζιέρα. Όπως πρέπει να είναι εφόσον μιλάμε για στούντιο. Είχε όμως λίγο κρύο μέσα, και όχι τίποτα άλλο αλλά πάγωναν και τα χέρια και άντε μετά να χαιδέψεις το μωράκι με κρύα χέρια, θα πεταχτεί μέχρι πάνω! Μεγάλο χαμόγελο Μετά από κανά 5-10λεπτο (δεν είχε κόσμο) μπήκε η Λόλα. Με είδε που έτριβα τα χέρια οπότε με ρώτησε αν κρυώνω, της είπα ναι και άναψε την θέρμανση (σωστή κίνηση εκ μέρους της).

Τις αμέσως επόμενες κινήσεις να πω την αλήθεια δεν τις θυμάμαι καλά καθώς έχουν περάσει μέρες αλλά αυτό που θυμάμαι καλά ήταν η πίπα της... Κάνει κάτι κόλπα με την γλώσσα που είναι σε άλλο επίπεδο!! Έπαιξε λοιπόν πιπούλα για 6-8 λεπτά, κατά την διάρκεια της οποία εγώ χάιδευα το καταπληκτικό κωλαράκι της. Βασικά πιο πολύ στο κωλαράκι έδινα σημασία παρά στο τι γινόταν κάτω. Μέχρι που άρχισε τα κόλπα με την γλώσσα και λέω "ωπα, τι παίζει εκεί"? Σπασίκλας

Ξεχάστηκα όμως με το κωλαράκι δίπλα μου, πέρασε η ώρα και ένιωσα να πλησιάζει το τέλος. Οπότε την ξάπλωσα κάτω και μετά από 2-3 λεπτά τελείωσα. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να την πάρω και σε πισωκολλητό, ή μπρούμητα, αλλά θα γίνει σε επόμενη φάση!

Να αναφέρω ότι κατά την διάρκεια του σεξ η Λόλα έκανε κάποιους ήχους ευχαρίστησης και συμμετείχε αλλά εντάξει, αυτά είναι για να ευχαριστιέται ο πελάτης (και καλά κάνουν και το παίζουν φυσικά). Γενικά η παρουσία της και η συμμετοχή της ήταν καλή. Κανένα παράπονο, καμία περιέργεια απο μεριάς της και (αυθεντικό από ότι κατάλαβα) ενδιαφέρον από μέρους της για να περάσει καλά ο πελάτης.

Στο τέλος δεν έκατσε σχεδόν καθόλου αλλά πάνω κάτω όλη η φάση πρέπει να κράτησε κανά τέταρτο και πρέπει να είχε μπει κι άλλος πελάτης οπότε το βρίσκω 100% λογικό. Με καληνύχτισε, την καληνύχτισα και αποχαιρετιστήκαμε.

Γενικά ήταν μια θετική εμπειρία που πιστεύω ότι θα επαναλάβω με την συγκεκριμένη κοπέλα. Το ύψος της είναι και του γούστου μου, είμαι και φαν των καλοσχηματισμένων κώλων οπότε ο συνδυασμός για τα γούστα μου είναι πολύ καλός!

(Η βαθμολογία είναι ότι με αφήνει το σύστημα να βάλω, δεν μπορώ να ανέβω περισσότερο. Συμμετοχή, χώρο, συμπεριφορά υποδοχής και σχέση απόδοσης/τιμής θα ήθελα να βάλω παραπάνω)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόλα
gix_s
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού