Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 159157
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τιτλος βγηκε απο το δωματιο που βρισκεται τερμα αριστερα στο βαθος, και μεσα εχει αλυσιδες,κλουβια και η ολοι ατμοσφαιρα σε κανει να νομιζεις οτι βρισκεσαι σε ενα κολασμενο δωματιο,διαθετει επισης φοβερο στρογγυλο κρεβατι που απο πανω εχει επισης εναν μεγαλο στρογγυλο καθρεφτι, αν εξαιρεσης της αλυσιδες και το κλουβι απ τα καλυτερα δωματια που εχω περασει.Για την νταιανα τι να πει κανεις, νομιζω μιλανε η τοσες πολυ καλες κριτικες που εχουν γραψει οι συναδελφοι. Στα μειον για να το ξεκινησουμε απο εκει ειναι σιγουρα η εμφανιση της, αρκετα κιλακια σε ψιλο αρτσουμπαλο σωμα,εχει μεγαλα βυζια ομως και αρκετα μεγαλο κωλο. Απο προσωπο καλη ειναι... Στο δωματιο αρκετα επικοινωνιακη, μιλαει καλα τα ελληνικα και προσπαθει με καθε εφικτο τροπο να σε ικανοποιησει. Η πιπα παιδια αλλο πραγμα, απιστευτη η γυναικα δεν ελεγε να ξεκολισει απο το πεος μου και αρκετα συχνα περιποιουταν και τα @@ εννο σε αφηνε να βαζεις οσο δαχτυλο θελεις. Η αληθεια ειναι οτι το ψιλομαλακισα λιγο με την πιπα γιατι ενω αυτη συνεχιζε εγω το απολαμβανα και την αφησα εκει για αρκετη ωρα, μετα την γυρισα πισωκολητο και τελειωσα εκει σχετικα γρηγορα, φυσικα προλαβα και της εσκασα αρκετα σκαμπιλια στα κωλομερια. Παιδια την προτεινω εννοειτε, μπραβο στο κοριτσι ξερει να κανει καλα την δουλεια της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού