Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273350
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φτάνοντας στο τέλος η απογευματινή μου μοναχική τσάρκα, αποφάσισα να επισκεφθώ και το συγκεκριμένο στούντιο, το οποίο πρέπει να είναι και η τελευταία προσθήκη στα ιδρύματα της πρωτεύουσας. Ό,τι και να πω για την πολυτέλεια του συγκεκριμένου μαγαζιού θα είναι λίγο. Άνετα "χτυπάει" στα ίσα αυτό της Λυκόβρυσης... Ευρύχωρο σαλόνι με μπάρα, δερμάτινοι καναπέδες, απαλός ροζ φωτισμός. Τρία δωμάτια αποτελούν το "θέατρο μάχης" τα οποία είναι εξοπλισμένα με ό,τι πιο σύγχρονο υπάρχει και απίστευτα πολυτελή. Είναι ευρύχωρα, με ιδιαίτερα περίτεχνα και μοντέρνα κρεβάτια, το καθένα διαθέτει το δικό του μπάνιο με τουαλέτα και ξεχωριστή πόρτα. Πραγματικά ο ιδανικός χώρος για να χαλαρώσεις και να περάσεις ευχάριστες στιγμές. Τα εργαζόμενα κορίτσια η Μιράντα και η Αλέξια, σαλονάρισαν με χάρη και με χαμόγελο. Επιλογή μου η Αλέξια. Αδύνατη, ξανθιά με μακριά μαλλιά, κάπως άγριο πρόσωπο με γωνίες, κορμί αδύνατο μοντελέ, μικρό στήθος φυσικό, γυμνασμένη και με ωραίο κωλαράκι και πόδια, άψογα περιποιημένα με γαλλικό πεντικιούρ. Πρόκειται για την ίδια κοπέλα που μέχρι πρότινος δούλευε στο Αθανασίας 3 και παλαιότερα στο Φραντζή 47. Την είχα συναντήσει 2-3 φορές στις τσάρκες, χωρίς ωστόσο να παίρνω την απόφαση για τα ενδότερα. Επιλογή προγράμματος με 69 στα 70 ευρώ και είσοδος στο πολυτελές δωμάτιο "2"...Έκανα το ντουζάκι μου στην ευρύχωρη ντουζιέρα που σίγουρα χρησιμεύει και για άλλες καταστάσεις, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες παρούσες και μικρή αναμονή.

Η Αλέξια ήρθε γρήγορα κοντά μου, μιας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης, έκατσε αντικρυστά ξαπλωμένη σε εμένα και για κάποιο διάστημα, εντελώς ήρεμα και χαλαρά μιλάγαμε και αστειευόμασταν. Πραγματικά ευχάριστος χαρακτήρας και με χιούμορ, βοήθησε στο να έρθουμε γρήγορα κοντά. Ξεκίνημα με φιλιά και χάδια σε όλο της το κορμί, στο όμορφο στήθος της, οι ρώγες της ανταποκρίθηκαν άμεσα, έφτασα στο όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της, όπου και επιδόθηκα για το επόμενο διάστημα σε ένα αργό και αισθησιακό στοματικό, στο οποίο ανταποκρίθηκε όμορφα, με αληθοφάνεια, με χάδια στο κορμί της, με πνιχτούς αναστεναγμούς. Σειρά για τη δική της περιποίηση, όπου με τα νύχια της εξερεύνησε κάθε εκατοστό του κορμιού μου, προκαλώντας μου μια γλυκιά ανατριχίλα, ιδιαίτερα στο εσωτερικό των μηρών μου, στα πλευρά μου. Ούσα ιδιαίτερα έξυπνη και ξύπνια, αντιλήφθηκε την αγάπη μου για τα πατουσάκια της και επιδόθηκε από μόνη της σε μια εξαιρετική footjob την οποία σίγουρα την κατατάσσω στις κορυφαίες που μου έχουν κάνει. Πέρασμα προφυλακτικού στη συνέχεια και έναρξη της στοματικής της περιποίησης. Πολύ καλή, αργή στην αρχή, στη συνέχεια ο ρυθμός αυξήθηκε, με πολλά παιχνίδια, οπτική επαφή και κοπανήματα στη γλώσσα της. Δεν περιποιήθηκε τα @@ κάτι που δεν με ενόχλησε μιας και η υπόλοιπη διαδικασία ήταν εξαιρετική.

Ξεκίνημα στο σεξ ιεραποστολικά, με καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, ωραία ανταπόκριση από μέρους της χωρίς θεατρινισμούς, στη συνέχεια έφερα τα πόδια της πίσω στο ύψος του κεφαλιού της, με κατακόρυφη αύξηση της συμμετοχής της μέσα στα απόλυτα αληθοφανή πλαίσια. Αλλαγή στα 4, με ωραίο στήσιμο και συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς, εκείνη να γυρνάει να με βλέπει, επιδίωκε δυνατά κοπανήματα και ακούραστη όταν σταμάταγα αναλάμβανε εκείνη το ρυθμό. Διάλειμμα για εκ νέου στοματική περιποίηση και συνέχεια με cowgirl, έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ με το όμορφο στήθος της ενώ από ότι παρατήρησα δεν "έκλεψε" στιγμή καθώς η διείσδυση ήταν πλήρης και δυνατή χωρίς να δυσανασχετήσει. Χωρίς να βγω από μέσα της, γύρισμα σε reverse cowgirl στους ίδιους καλούς ρυθμούς, ενώ συνεχίσαμε με μια στάση που είχα καιρό να κάνω, εκείνη του κουταλιού, δηλαδή πλαγιαστά.Έντονος ρυθμός, καλή αίσθηση και μετά από λίγα λεπτά και σε στάση ιεραποστολικού πια, ένιωσα το τέλος να πλησιάζει κάτι που έγινε μέσα σε έντονους αναστεναγμούς από μέρους της και πολύ ιδρώτα από μένα...

Η συνάντησή μου με την Αλέξια, κυμάνθηκε πάνω από το μέσο όρο, νιώθω δικαιωμένος που επιτέλους αποφάσισα να περάσω μαζί της, σε έναν υπέροχο και πολυτελή χώρο. Η κοπέλα είναι άψογη επαγγελματίας, είναι ευγενέστατη,τίμια, σέβεται τον πελάτη και προσπαθεί να κάνει ό,τι μπορεί για να σε κάνει να φύγεις ικανοποιημένος και ευχαριστημένος.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2014
Λαγέ...τα έχεις γ@μήσει όλα...Έρωτας
21 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και όλες μη σου πω....Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2