Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Τζουλια την ξερω παρα πολλα χρονια και στις υπηρεσιες της ηταν παντα πολυ σπεσιαλ.ΚατσικογάμηςΣημερα που πηγα μετα απο πολυ καιρο η κοπελα εχει χασει κιλα και πραγματικα ηταν ακομα ποιο ωραια απο προηγουμενες φορες,με ωραιο αδυνατο σωμα,ωραια βυζακια,ωραια ποδια και σπεσιαλ κωλαρακι.Μαλλι κοντο καρε ξανθο και μπλε ματια συμπληρωνουν το καυλε συνολο.ΚατσικογάμηςΣτο παρελθον αλλα και σημερα,καθε φορα που περνουσα στο δωματιο ενιωθα σαν να ημουν με την καυλιαρα γκομενα που μολις γνωρισα στο μπαρ και παμε σπιτι της για ξεσκισμα.Παντα η Τζουλια ηταν και ειναι με φοβερη ορεξη οποια ωρα της ημερας την επισκεπτομουνα και φυσικα ποτε δεν ειχε κινητο μαζι της και ειδικα την ωρα του σεξ.Τωρα συναγωνιστη εσενα πως σου το εκανε αυτο με το κινητο πραγματικα μου φαινετε περιεργο....καθως οσες φορες και εαν εχω παει μαζι της,και ειναι πολλες οι φορες που την επισκεφτηκα,δεν μου εχει κανει μαλακιες ουτε μια φορα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Julia
xistis848
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2014
το οτι δεν το εκανε σε σενα (αυτο με το κινητο)δεν σημαινει οτι δεν μπορει να το εχει κανει σε αλλον...ετυχε σε μενα...το οποιο ειναι τελειως αντι-επαγγελματικο κ ντεκαυλε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1