Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426460
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ζιζέλ είναι μια γυναίκα με μεγάλη ιστορία στον χώρο των studio. Την πρωτοσυνάντησα σαν Αγγελική στο R.I.P. Δροσοπούλου 97 το 2009, για να κάνει την πορεία της σαν Αριάδνη στο Κροκεων 6, σαν Ορνελλα στο Βουρβαχη 19, σαν Γκλόρια στο Βριλησσού 46, σαν Ζήνα στο Κασσάνδρας 4, αλλά και σαν Ζιζέλ στην Γερμανική αλυσίδα, το Μπουζιανη 2,το Βριλησσου 42, το Αθανασίας 3 και άλλα που ίσως ξεχνάω αυτή την στιγμή. Τώρα πλέον στην αλυσίδα Πειραιώς 193 κλπ……

Σίγουρα έχει αλλάξει πολλά ονόματα και πολλά μαγαζιά. Δεν έχουν αλλάξει όμως η ποιότητα των υπηρεσιών της και η εντυπωσιακή της εμφάνιση. Ψηλή, αδύνατη μελαχρινή με ενισχυμένο στήθος. Πόδια μακριά, που καταλήγουν σε μια καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Σαρκώδη χείλη, μεγάλα εκφραστικά μάτια. Στο πρόσφατα ανακαινισμένο Θησέως 365 έμελε να διαδραματιστεί η νέα, μετά από ένα χρόνο περίπου, συνεδρία μας

Εδώ να σταθώ λίγο και να πω δυο λόγια για το ίδρυμα της οδού Θησέως. Το ημιερειπωμένο παλιό αρχοντικό έχει δώσει την θέση του σε ένα super lux οικοδόμημα. Βαμμένο σε σκούρες αποχρώσεις το εξωτερικό του κτιρίου και μετά το απαραίτητο retouch του κλιμακοστασίου, ανοίγοντας την νέα θωρακισμένη πόρτα μπαίνεις στο σαλόνι. Έχει γκρεμιστεί ο μεσότοιχος που χώριζε τα δυο σαλόνια για όσους θυμούνται και έχει δημιουργηθεί ένας ενιαίος πολυτελής χώρος, με απαλά χρώματα, διακριτικούς φωτισμούς και ψευδοροφές, άνετους μοντέρνους καναπέδες. Τα δωμάτια ακολουθούν την όλη φιλοσοφία, με ονόματα χρωμάτων. Το μπλε, το κόκκινο και το πορτοκαλί δωμάτιο. Όλα με ντουζιέρες, κρεβάτια με ανατομικό στρώμα, διακριτικό φωτισμό στο κεφαλάρι. Πρόκειται για ουσιαστική μεταμόρφωση του όλου κτιρίου και αξίζουν πολλά μπράβο στην διοίκηση του ομίλου που πλέον ανήκει.

Στα τεκταινόμενα του δωματίου : Με την γνωστή της αυτοπεποίθηση μπήκε η Ζιζέλ στο δωμάτιο. Αφού μου έκανε τα παραπονάκια της που την «ξέχασα» τόσο καιρό, ξεκίνησε να με χαϊδεύει να με φιλάει και να με περιποιείται γενικότερα με πολύ καλή τεχνική. Το στοματικό της πολύ καλό με καραμέλωμα στα @@κια, εναλλαγές ρυθμού και με ποικιλία. Αφού την περιποιήθηκα και εγώ για κάποια λεπτά ξεκινήσαμε το sex σε πολλές στάσεις (cow girl, πλαγιαστό, Reverse cow girl, στα τέσσερα, ιεραποστολικό) με έντονη συμμετοχή από πλευράς της, σωστά στησίματα, διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά, σφιχτές αγκαλιές και φιλάκια. Μετά το τέλος με πλήρη άνεση χρόνου ξάπλωσε δίπλα μου μιλήσαμε, με πείραζε σε πολύ ευχάριστο κλίμα και αποχώρησε χαμογελώντας, δίνοντας μου μια «υπόσχεση - απειλή». Σύντομα θα διαπιστώσω εάν θα την πραγματοποιήσει.
Αλλά αυτό θα είναι μια άλλη ιστορία………….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζιζέλ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού