Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 379557
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σοφία δεν είναι το «δυνατό όνομα», ή το «προκλητικό σαλόνι» που θα εντυπωσιάσει τον υποψήφιο επισκέπτη. Είναι μια απλή, καθημερινή κοπέλα, με ωραίο σώμα χωρίς περιττά κιλά, στα όρια του αδύνατου. Μακριά χυτά πόδια καλοσχηματισμένη περιφέρεια, φυσικό στήθος. Καστανόξανθα μακριά μαλλιά, λίγο κάτω από τις ωμοπλάτες. Το πρόσωπό της γαλήνιο, ευγενικό, το χαμόγελο της σε κερδίζει, με μια γλυκιά μελαγχολία να είναι μόνιμα ζωγραφισμένη επάνω του, ας μου επιτραπεί να πω.

Στο δωμάτιο όμως αποδεικνύει ότι είναι μια γυναίκα με εμπειρία από την αρχή μέχρι το τέλος. Τα προκαταρκτικά της πλούσια και σε μεγάλη χρονική διάρκεια, πολύ καλό στοματικό με περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Υψηλή ανταπόκριση και στο δικό μου oral sex με διακριτικά βογγητά και αναστεναγμούς, συσπάσεις της λεκάνης της και τρυφερά λόγια και χάδια. Στο sex με πρωτοβουλίες, σωστά στησίματα, χάδια, φιλάκια, αγκαλιές σε έντονο gfe κλίμα από τη αρχή μέχρι το τέλος της συνάντησης. Άψογη και χωρίς βιασύνες και στο social time που ακολούθησε μου απέδειξε ότι είναι μια πολύ κατασταλαγμένη γυναίκα, με άποψη στα όποια θέματα που συζητήσαμε.

Είναι μια κοπέλα χαμηλών τόνων που σέβεται την δουλειά της, τον παρτενέρ της και προσπαθεί για το καλύτερο. Και θεωρώ ότι τα καταφέρνει απόλυτα. Γνωρίζει τα μυστικά του sex, δεν διστάζει να τα πραγματοποιήσει, είναι δοτική, υπομονετική, συμμετέχει και θεωρώ πολύ δύσκολο να φύγει κάποιος δυσαρεστημένος από μια συνάντηση μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σοφία, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, doc_lin, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού